reklama

Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca pokřtili nový videoklip

reklama

V sobotu bylo v pražském klubu Drive House pořádně rušno. Zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová tam totiž křtila nový videoklip k písničce Ruby Rose z nového alba skupiny Illuminati.ca. A protože s Janou není nikdy nouze o překvapení a skvělou náladu, návštěvníci klubu si užili vskutku unikátní audiovizuální zážitek.

Vůdčími osobnostmi hudební skupiny Illuminati.ca jsou zpěvačka a textařka Jana Uriel Kratochvílová a bubeník, skladatel Jiří George Hrubeš. Na aktuálním albu Ruby Rose Mayhem se autorsky podílel taky Pavel Thorn Trnavský, autor mnoha nadčasových hitů Jany Kratochvílové, který se do kapely po dlouhých letech loni vrátil.

V kapele dále hraje kytarista David Robert Pavlík a baskytarista Honza Poky Pokorný. Ke skupině patří i duo MetaDance, které vizuálně a pohybově doplňuje show. Pod vedením režiséra Michala Skořepy a ve společném tvořivém naladění vznikl videoklip. V létě a na podzim se pak uskuteční řada koncertů Jany Uriel Kratochvílové a skupiny Illuminati.ca v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama