reklama

Jaro se blíží, a pokud chcete předejít zimní únavě vepsané ve tváři, sestavte si plán péče

reklama

Na přelomu zimy a jara je pleť vždy vzhledově nejunavenější, nemá dostatek vitamínu D. Celkové vyčerpání organismu po dlouhém období tmy a chladu se projevuje primárně právě na pokožce. Co dělat, aby tomu tak nebylo?

Je velkou chybou myslet si, že s příchodem jara se můžete o svou pleť přestat starat. Naopak, střídání sezon vede k tomu, že je pokožka unavená a potřebuje efektivně a rychle dostat zpět do kondice. Stejně jako se jarní únava projevuje na vaší fyzičce a výkonu, propisuje se také do vrásek kolem očí, kruhů pod očima, vysoušení pokožky a dalších projevů, které signalizují, že je stávající péče nedostatečná, případně že nastává čas na změnu.

S přicházejícími teplejšími dny si zvolte kvalitní pleťový krém s dostatečnými hydratačními schopnostmi, nezapomínejte na kontrolu SPF zvoleného přípravku a v neposlední řadě můžete vsadit na koncentráty, které obratem dodají pleti látky, které tak nutně potřebuje.

Vhodné je využívat přípravky s dostatečným množstvím kolagenu, díky němu bude pleť prozářená a kypící zdravím.

Pokud máte pleť vysušenou, kromě kosmetických produktů věnujte pozornost také tomu, co jíte. A dodržujte pravidelný pitný režim. V této sezóně můžete také vsadit na pleťové olejíčky, které pleť perfektně zklidňují, a zároveň podporují regeneraci a hojivé procesy v pokožce.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama