reklama

Jaroslav Uhlíř: Přiznávám, to představení mě hodně „vzalo“

reklama

Tentokrát nepřivedli rodiče své ratolesti, ale naopak, děti „zlomily“ rodiče a nasměrovaly je na premiéru výpravného muzikálu, Ať žijí duchové do Kongresového centra. A nakonec se bavili jak malí, tak i velcí.

Při známých hitech Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře si prozpěvoval spolu s protagonisty muzikálu celý zaplněný sál pecky, jakými jsou třeba Hajný je lesa pán, Pramen zdraví z Posázaví, Dělání, Není nutno a řadě dalších. „Víte, musím se přiznat, že se mi to představení líbilo a docela hodně mě vzalo. Byl jsem opravdu dost dojatý, jak si hlediště podupávalo při písničkách a přidávalo i své hlasy. A samozřejmě i celý příběh byl parádní. Nelituji, že jsem přišel, naopak, bylo to takové příjemné pohlazení,“ nechal se slyšet Jaroslav Uhlíř.

„Měl jsem semtam brnění v brnění, ale užíval jsem si. V Ypsilonce jsme před časem měli v repertoáru představení a při něm zpívali, takže teď, po nějakém čase jsem nejen hrál, ale i prozpěvoval. Bylo to fajn,“ svěřil se rytíř Brtník z Brtníku, neboli Vladimír Kratina. Dost si na jevišti máknul Roman Vojtek, který hrál mistra. „Bylo to opravdu docela fyzicky náročné zpívat a ještě k tomu tančit v rychlém tempu. Ovšem zvládl jsem to bez problémů a sklidil, spolu se všemi na jevišti, potlesk od diváků a já pak i pochvalu od dcery a partnerky, takže jsem zřejmě uspěl,“ s úsměvem řekl Roman.

A bez problémů a s nadšením se prezentovali vlastně všichni účinkující třeba Leontýnka z Brtníku Ivana Korolová, Jiří Korn coby vedoucí samoobsluhy, ředitel školy Michal Suchánek, starosta alias Richard Genzer, Leontýny von Brtník Chantal Poullain atd. atd.

Kultovní filmovou legendu Oldřicha Lipského plnou triků, kouzel, vtipů a vtípků „oblékl“ do nového hávu režisér Antonín Procházka a přidal množství známých a chytlavých písniček. Takže – Ať žijí duchové!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama