reklama

Muzikál Adéla ještě nevečeřela se vrací po šesti letech

reklama

Veleúspěšný muzikál Adéla ještě nevečeřela se po šesti letech vrátí opět na prkna Divadla Broadway. Režii a divadelní adaptaci stejně jako tehdy má na starosti Radek Balaš, hudbu složil Ondřej Brusek a choreografkou bude Linda Rančáková. Obnovená premiéra se uskuteční 6. října.

„Skvělé představení, moc se na něj těším. Zahraju si opět geniálního detektiva Nicka Cartera stejně jakov minulosti. Musím přiznat, že si pamatuji zhruba pětatřicet procent z původního muzikálu, nevím, je-li to moc nebo málo, ale byl to tehdy pro mě i diváky zážitek, takže mi v paměti ta třetina dost pevně zakotvila,“ svěřil se Petr Vondráček.

Jeho alternantem bude Ruda z Ostravy, tedy Michal Kavalčík. „Když jsem dostal tuhle nabídku, moc jsem neváhal. Znám se s režisérem Radkem Balašem řadu let a on je zárukou, že Adéla bude parádní. A i pro mě jeto velice zajímavá příležitost. Nebudu v představení jako Ruda z Ostravy, ale herec a zpěvák Michal Kavalčík v roli Nicka Cartera,“ pochvaloval si na včerejší tiskovce Ruda nebo Michal.

Jak prozradil režisér oproti roku 2010 se výrazně obměnil ansámbl. „Z takových sedmdesáti procent bude fungl nové obsazení. O Michalu Kavalčíkovi byla zmínka, nové budou Květušky, které si zahrají Dominika Richterová nebo Emma Smetana, zůstává Vlastík Zavřel coby komisař Ledvina, který za tuhle roli získal Cenu Thálie a bude alternovat s Alešem Hámou, nový bude profesor Boček neboli Petr Kostka a aby nebyl z rodiny na jevišti sám jeho dcera Tereza si střihne roli hraběnky Thunové. Barona von Kaunitz představují Petr Štěpánek a Václav Kopta. No a na roli šíleného vědce a zlosyna Ruperta von Kratzmara se chystá opět Martin Dejdar a o alternacích se ještě jedná. Bohužel Jiří Langmajer, kterému tahle role sekla, a byl v ní vynikající, je natolik zaneprázdněn, že v Adéle, alespoň na podzim a v zimě nebude, ale možná mu to vyjde pro jarní sezonu,“ informoval Radek Balaš.

„Viděla jsem film, muzikál ne, ale s chutí jsem na nabídku kývla. Kvůli filmovému příběhu, který se mi líbil, zdejší herecké a pěvecké partě a samozřejmě i proto, že se na „prknech“ potkáme s tátou,“ s úsměvem uvedla hraběnka Thunová neboli Tereza Kostková.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama