reklama

Je to tady po desáté! Startuje Česká Miss!

reklama

Přijď na casting a staň se 10. Českou Miss. Korunka může změnit život i tobě,“ takto láká Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílové dívky k účasti v jubilejním ročníku jediné národní soutěže krásy. Za devět let existence soutěž změnila život řadě dívek. Nejen že reprezentují Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth, ale účast v soutěži jim dává také šanci ukázat svůj talent a splnit si sen. Řada z nich se věnuje moderování, herectví, modelingu nebo muzice.

Castingem cesta dívek k úspěchu začíná. Přihlásit se mohou prostřednictvím webových či facebookových stránek. Neudělají ale chybu, když přijdou na casting přímo, bez předchozí registrace. Osm castingových kol bude v obchodních centrech moderovat Petr Vágner a jsou otevřená pro veřejnost. Casting je určen slečnám narozeným od 1. listopadu 1989 do 31. prosince 1995  včetně. Pokud do soutěže přihlásíte svoji dceru nebo kamarádku a ta postoupí do finále, získáváte 10 000 Kč. Z osmi regionálního kol postupují dívky do semifinále. Největší šanci budou mít na prvním pražském castingu v sobotu 23. listopadu v Centru Chodov. Porota, ve které usedne například ředitelka soutěže Michaela Maláčová, Libor Bouček a Česká Miss Gabriela Kratochvílová, ocení odvahu přijít na první casting a vybere osm postupujících dívek.

Bude to paráda!

Ze semifinále 12. prosince v Praze vzejde deset šťastných finalistek, které se budou na velké finále připravovat na soustředění na Mauritiu. „Když se ohlédnu za devíti ročníky a vidím, jak si v životě vedou dívky, které prošly soutěží, vím, že se nám daří naplňovat poslání České Miss. Jaká bude 10. Česká Miss? Věřím, že to opět bude zajímavá osobnost, které soutěž otevře dveře k mnoha příležitostem. Castingy jsou teprve před námi a jsem zvědavá, jaké dívky přijdou, protože to ony píší historii České Miss,“ těší se na nový ročník Michaela Maláčová, která desátý ročník zahájila v baru Cloud 9 sky bar & lounge. O tom, která z dívek získá korunku královny krásy a stane se 10. Českou Miss, se rozhodne v březnu 2014 v Hudebním divadle v Karlíně. Moderátorem tohoto jedinečného večera se stane ostřílený profesionál Libor Bouček.

Víte, že…

  1. Když přihlásíte svoji sestru, kamarádku, dceru…. a když se dostane se do finále, získáte 10 000 Kč!
  2. Není nutné absolvovat casting v místě svého bydliště, přijít můžete na kterýkoliv z 8 castingů.
  3. Přihlásit se na casting můžete na webu a facebooku České Miss, ale i když přijdete na casting bez přihlášení, můžete se zaregistrovat přímo na místě.
  4. Castingy jsou veřejné a může se na ně přijít podívat kdokoliv, můžete si s sebou vzít i tým fanouškůJ
  5. Podmínky soutěže a podrobné informace o místech a termínech castingů jsou na www.ceskamiss.cz a na fb Česká Miss.
  6. Letošní soustředění finalistek bude na Mauritiu, kde finalistky čeká natáčení a focení.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama