reklama

Známe první semifinalistky 10. ročníku České Miss!

reklama

V sobotu 23. listopadu 2013 se vánočně vyzdobené pražské Centrum Chodov, jindy prostor pro nákup a relaxaci, proměnilo na jeden den v přehlídkové molo, kde se představily krásné dívky nejen z Prahy, ale celé republiky. Zkusily štěstí v jediné národní soutěži krásy a casting na Chodově jim dal velkou šanci postupu do semifinále. Porota se rozhodla odměnit odvahu zúčastnit se už prvního castingu a do semifinále poslala osm dívek.

Adeptky na titul Česká Miss přišla podpořit ředitelka soutěže Michaela Maláčová, která se stala předsedkyní odborné poroty. Oporou soutěžícím slečnám byla také úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová v roli jedné z porotkyň. A jaké to bylo pro Gabrielu usednout za stolem porotců? „Musím říct, že jsem nadšená z toho, že máme první semifinalistky České Miss 2014! Být na druhé straně a vybírat je však nebylo o nic lehčí, než jako před rokem stát před porotou. Dívek přišlo mnoho a bylo těžké vybrat jen několik málo, které budou mít šanci stát se 10. Českou Miss. Nemůžu se ale dočkat dalších castingů, neboť jsem na dívky opravdu zvědavá, a už teď se těším na úplnou sestavu semifinalistek!“ Účast v porotě přijala dále Lucie Kovandová – Česká Miss World 2013, Lucie Hadašová – Česká Miss 2007 a Linda Bartošová – Česká Miss World 2012. Porotu ale netvořily pouze půvabné dámy. Své místo v ní měli Libor Bouček, moderátor finálového večera, a Ondřej Ruml, který navíc stejně jako Adam Mišík svým vystoupením zpestřil celé klání.

Už se to rýsuje!

Průvodcem celého odpoledne byl zkušený moderátor Frekvence 1 Petr Vágner, který se snažil dívky zbavit trémy. Pro prvních dvacet dívek, které se registrovaly na místě, byl připraven dárek od Bourjois, oficiálního partnera líčení České Miss, program obohatila také kadeřnická prezentace firmy Franck Provost. Celkem osm nejkrásnějších dívek dnes postoupilo do semifinále, které se uskuteční 12. prosince v Praze. O titul Česká Miss Universe, Česká Miss World a Česká Miss Earth se finalistky České Miss utkají v březnu v přímém přenosu na obrazovce televize Prima.

Do semifinále České Miss 2013 z prvního castingu postupují:

  • Tereza Skoumalová, 23 let, z Ostravy (na foto z castingu č. 13)
  • Zuzana Sedláková, 20 let, z Prahy (na foto z castingu č. 28)
  • Jana Jindřichová, 22 let, z Děčína  (na foto z castingu č. 30)
  • Šárka Karnetová, 22 let, z Prahy  (na foto z castingu č. 40)
  • Andrea Kocánková, 20 let, z Prahy (na foto z castingu č. 51)
  • Julie Řeháková, 20 let, z Prahy (na foto z castingu č. 57)
  • Nikola Bahounková, 20 let, z Havířova (na foto z castingu č. 70)
  • Aneta Kováčová, 19 let, z Prahy (na foto z castingu č. 87)

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama