reklama

Jedinečný svátek světel!

reklama

Rok co rok představuje Diptyque vánoční kolekci vonných svíček. Ta letošní se výrazně odlišuje, je totiž vyrobena ve spolupráci se značkou Tsé & Tsé.  Jedinečná poetika stylu Tsé & Tsé, etické a estetické souznění obou značek, společný zájem o cizí země a kultury a respekt k řemeslu vedl Diptyque k tomu, aby Tsé & Tsé vyzval k přípravě letošní vánoční kolekce.

Zakladatelky a designérky Tsé & Tsé Catherine Lévy a Sigolène Prébois se úkolu zhostily po svém a rozehrály svět Diptyque zářivými barvami. Nová edice svíček Diptyque vyjadřuje stejnou radost ze života a tvořivosti jako všechny ostatní předměty značky Tsé & Tsé. Sklenky v oranžové, zelené a fialové barvě jsou dekorovány hravým zlatým vzorem, jehož interpretace je ponechána fantazii – jsou to tajemné znaky šifrovaného vzkazu nebo pozitivní vibrace, které vysílá figurka ve středu ornamentu?

Orange Chaya (Pomerančová Chaya) – zahalí místnost kořeněným závojem, v němž se teplá vůně pomeranče mísí se svěžím aroma kardamomu a připomíná exotický čaj Chaya. Stopa kdoule, skořice a zázvoru nás neomylně naladí na svět zimních chutí a vůní.

Écorce de pin (Kůra borovice) – zapálíte-li tuto svíčku, vánoční čas je zde jako mávnutím kouzelného proutku. Vůně zasněžených borovic se mísí s japonským cypřiškem hinoki, kouřovým aroma pryskyřice galbaníku, cedrového dřeva a pačuli.

Encens des Indes (Indické kadidlo) – temná a mnohovrstevná vůně kadidla ve spojení s typickou vánoční vůní myrhy je oživená svěžím aroma růží a chrpy polní a vytváří nezvyklý kontrast tajemné vůně s přímočarými tóny květů.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama