reklama

Motýlí křídla pro vaše oči!

reklama

Hádejte, co poletuje vzduchem? Nádherné řasy jako motýlí křídla se budou brzy vznášet všude kolem! ASTOR představuje novou řasenku Big & Beautiful BFly Butterfly Look pro řasy, které jsou plné objemu, přesto však zůstávají pružné. Zamávejte svými motýlími řasami!

Řasenka Big & Beautiful BFly Butterfly Look

Milujete výrazné, nádherně zatočené řasy, ale chcete, aby si zároveň udržely jemnost a pružnost? Otevřete své oči s novou řasenkou Big & Beautiful BFly Butterfly Look. Je to první řasenka, která přináší objem bez zatížení a dodává řasám nadnášející pocit a ladné křivky motýlích křídel. Inspirací pro tento sexy vzhled byla Heidi Klum, umělecká ředitelka a tvář značky ASTOR. Heidi miluje, když řasy vypadají plné, ale přesto si uchovávají svou pružnost. Říká: „Řasenka ASTOR Big & Beautiful BFly Butterfly Look dodává mým řasám objem bez zatížení. Řasy vypadají výrazně, ale cítí se stejně lehké jako motýlí křídla. Nyní můžu mít tolik hravě poletujících řas, kolik si přeji.“

Lehké gelové sležení & motýlí kartáček

Chcete znát tajemství ASTOR? Za prvé, řasenka Big & Beautiful BFly Butterfly Look se pyšní gelovým složením s lehčími vosky a výraznější barvou. To dodává jemnou “plyšovou“ texturu přinášející nejen úžasný objem, ale také pružné řasy. Za druhé, geniální motýlí kartáček má neobvykle zakřivený tvar, jenž byl chytře navržen tak, aby přilnul k oku. Protáhne a rozvine řasy od koutku ke koutku a vytvoří unikátní efekt motýlích křídel. Zbytečně je však nezatíží, takže řasy nepadají vahou dolů. Heidi říká: „Miluji, když jsou mé řasy na pohled plné objemu, ale nemám ráda, pokud se cítí křehké nebo těžké. Lehké gelové složení řasenky ASTOR Big & Beautiful BFly Butterfly Look zajišťuje, že mé řasy získají výrazný objem a natočení, přesto však zůstávají nádherně pružné.”

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama