reklama

Ježíšek přichází z Irska!

reklama

Také jste v dětství dostávali jiné dárky, než jste si opravdu přáli? Ponožky byste vyměnili za model auta, vlněný svetr za počítač, bačkory za nové brusle a tak dále. Zklamání pod vánočním stromkem zkrátka patří mezi ta, na která se nezapomíná. Neopakujme chyby, kterých se na nás nevědomky dopouštěli naši příbuzní, a věnujme dárky, které naše blízké potěší a ze kterých budou mít skutečný požitek.

A proč stát při zdi, když můžeme své blízké obdarovat něčím skutečně výjimečným.  Jameson whiskey opět přichází s vánoční nabídkou, ze které si vybere opravdu každý. Historie pravé irské whiskey Jameson se píše více než dvě stě sedmdesát let, a za tu dobu si po celém světě získala milióny příznivců. Díky své výjimečné jemnosti, kterou získává trojitou destilací, Jamesona prostě poznáte. Výjimečný nápad nechal zrodit – výjimečnou whiskey. John Jameson by byl jistě pyšný na to, kam až to jeho whiskey dotáhla. Jeho touha pustit se do výroby tohoto oblíbeného nápoje byla obrovská a jistě si splnil svůj sen. Buďte i vy tím, kdo plní sny – ať už své nebo svých blízkých.

JAMESON IRISH WHISKEY – Pravá chuť Irska. Tato whiskey se vyznačuje lehkým a příjemným aroma. Její nezaměnitelná chuť připomínající ořechy a vanilku s podtextem višně doplněná delikátní květinovou vůní s jemnými tóny sluncem rozpáleného dřeva a decentní medovou sladkostí.

JAMESON SELECT RESERVE – Požitek z výjimečnosti. Whiskey Jameson Select reserve je vyráběna pouze jednou ročně zcela výjimečným destilačním procesem, aby si uchovala svůj výběrový charakter.  Obsahuje vysoký podíl pot still whiskey, která zaručuje jemný tón. Chuť je plnější a sladší a vyniká především ovocnými dozvuky exotického ovoce. Rozpoznáte v něm příchuť vanilky, která pochází ze zrání v sudu, ve kterém před tím zrál bourbon. Doporučená Cena 999 Kč.

Dárkové balení JAMESON IRISH WHISKEY s dvěma sklenkami – Ve dvou se to lépe táhne. Možná existuje osoba, které byste toto rádi naznačili. Láhev se dvěma sklenkami je ideálním a zároveň originálním dárkem pro toho, na kom vám opravdu záleží. Využijte této příležitosti a řekněte dárkem víc, než se odvážíte. Cena 499 Kč.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama