reklama

Toto jsou vlasové trendy pro letošní zimu! Buďte stoprocentně in!

reklama

Společně s novými trendy v oblékání a líčení přicházejí i nové možnosti, jak změnit svůj účes. Ať už se rozhodnete pro změnu střihu nebo barvy, nejlepší inspiraci najdete v poletujícím barevném listí a prvních vločkách sněhu.

Spadané barevné listí je aktuálně největší inspirací téměř pro všechny kadeřníky. Podzimní barevnost ve spojitosti s moderním pojetím ženskosti doslova zachvátila aktuální účesové trendy. Vlasové kolekce povolují uzdu fantazii, ať už se rozhodnete zvolit look provokativní rebelky, androgenní vzhled nebo sofistikovaný retro styl, váš účes bude mít styl. Inspirujte se nejnovější kolekcí barev a střihů. Foto Schwarzkopf Professional.

‘40S RETRO

Elegance ve stylu přesýpacích hodin dostala letos nový význam. Všechny módní metropole přijaly trend 40. let přinášející ženskou svůdnost jako stěžejní motiv této sezóny. Přiléhavé a vzdouvající se tvary, výrazné siluety a sukně delších délek ztělesňují novou sofistikovanost se sjednocujícím prvkem v podobě zdůrazněného pasu. Rafinovaně smyslné kostýmy dominovaly na přehlídce kolekcí značek Prada a Oscar de la Renta, zatímco dlouhé kabáty a elegantní šaty vytvářely skutečně stylovou podívanou u Bottega Veneta a Miu Miu. Látky namíchané z luxusního tvídu, hedvábí a sametu nostalgicky prezentovaly skutečnou krejčovinu, která se pyšní uměním vyjádřit jedinečnou náladu vycházející zevnitř.

CONSTRUCT

Luxusní sportovní móda, která se už delší dobu prosazuje do módních trendů, tuto sezónu zdokonaluje svou pověst minimalistickou kombinací s trendem Bodycon. Neoprenové prvky a další vysoce funkční látky se díky značkám Lacoste, Charlotte Ronson a Helmut Lang podívali do celého světa v podobě hravého tvarování a výrazných grafických panelů. Modré, bílé, šedé, zelené, černé, béžové a blýskavě žluté barvy dominují paletě použitých barev, přičemž některé zajímavé detaily od Petera Pilotta vytvořily krásně nositelné tvary pro denní Polit v podobě lehce smyslných večerních šatů.

PUNKETTES

I mladí divoši musí někdy dospět a to se přesně stalo loňskému Electric Youth. Trend Punkettes stále ohrnuje nos nad všemi autoritami a tentokrát se stále prokazuje rebelskými doklady, ale zároveň obdivuje lesk peněz. Nesmlouvavé prvky jsou zcela záměrné, mnoho designérů je používá pro představení nadčasového tartanu odkazujícího na dědictví 70. let, černá barva se objevuje v povinné kůži, gumě mokrého vzhledu a výrazně lesklých patentech. Moschino, Christopher Kane a JPG se zaměřili na téma motorkářských a rockerských bund ozdobených výšivkami, cvočky a dokonce i krajkovými detaily pro vytvoření „antimódy“, která nikdy nebyla tak elegantní.

SUITGIRLS

Trend vycházející z androgenního stylu se na módních přehlídkách objevuje pravidelně každou sezónu, ale tentokrát je připravený globálně podporovat pánskou krejčovinu. Oblečení na míru atakující každé přehlídkové molo využívá chlapeckých stylů a hranatých siluet či ženské a flirtující prvky kombinované s hedvábnými blůzkami nebo zabijáckými podpatky. Krejčovská směs materiálů zahrnuje decentní flanel, klasické proužky nebo leopardí potisk. Ale co dělá tento trend fascinujícím je neuvěřitelná přesnost detailů, jako jsou kontrastní ozdoby popové prvky odkazující na Davida Bowieho. Přesně podle očekávání vytvořila Stella McCartney, Paul Smith a Dior kolekce, ve kterých vedle sebe staví mužnost kombinovanou se silnými ženskými atributy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama