reklama

Jiří Bartoška a modelka Kateřina Sokolová otevřou festivalový Moët Summer Lounge bar

reklama

Nadační fond Kateřiny Sokolové AutTalkmá velký důvod k radosti – na letošním 53. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Varybude partnerem, na nějž se bude připíjet v Moët Summer Lounge baru. Každá zakoupená elegantní lahvička Moët Minipřinese fondu AutTalkpočet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 53 Kč.

Symbolicky prvního přípitku pro dobrou věc se 30. června při slavnostním otevření Moët Summer Loungebaruzhostí prezident festivalu Jiří Bartoška s modelkou a zakladatelkou nadačního fondu AutTalk Kateřinou Sokolovou.

„Mám z této spolupráce velkou radost a na letošní ročník karlovarského festivalu se už moc těším. V Möet Summer Lounge baru najdete ideální příležitost, jak spojit příjemné s užitečným. Vychutnáte si skvělé šampaňské Möet a pomůžete navýšit celkovou částku, kterou vynaložíme na podporu pečujících rodin. Doufám, že se tam potkáme,“ zve Kateřina Sokolová.

Přípitek pro dobrou věc” je filantropická iniciativa po vzoru hollywoodských filmových hvězd. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje Moët nadačnímu fondu Kateřiny Sokolové AutTalk.

Připojit se může každý návštěvník festivalu, který zavítá do atraktivního Moët Summer Lounge baru přímo v centru dění, na terase hotelu Thermal, a zakoupí Moët Mini(20 cl) během celého festivalového týdne. V prodeji bude také ikonická „podpisová“ lahev Moët o objemu 600 cl, kterou ozdobí svým podpisem přítomné filmové hvězdy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama