reklama

Josef Vágner startuje novou etapu a vydává klip Muž z planety Hollywood!

reklama

Zpěvák Josef Vágner slaví letos 10. výročí od chvíle, kdy se stal objevem roku v anketě Český Slavík, a tím i vlastně začal svojí sólovou kariéru. I proto se nyní vrhl na – tak trochu novou etapu svého uměleckého života, lehce novou image a přichází s novým singlem a klipem! Mj. patří k jedněm z nejobsazovanějším muzikálovým hercům – zpěvákům. 

Za textem písničky “Muž z planety Hollywood”, stojí již zkušená textařka (a zpěvačka) Patricie, která například Ewě Farne napsala hit Boky jako skříň či s Václavem Neckářem natočila singl a klip Kluk z plakátu. 

Josef Vágner je přitom mladý umělec, pocházející ze slavné hudební rodiny, který si jde ale nějakou dobu svou vlastní cestou. Na svém hudebním kontě 2 sólové desky, několik singlů a kromě interpretace původních písní se v minulých letech představil jako herec a zpěvák ve více než desítce úspěšných muzikálů. Dosavadní tvorbu produkoval jeho otec, skladatel a hudebník Karel Vágner, který letos oslavil ve velkém stylu svých 75 let.

„Táta je pan muzikant – to je bez debat, ale moje vize byla trochu jiná a tak jsem se rozhodl produkční tým trochu omladit,“prozradil Josef Vágner, který se spojil s All 4 Bands, jenž v posledních měsících točili klipy s Pavlem Caltou nebo Leošem Marešem.

„S klukama z All 4 Bands jsme si slíbili, že rozhodně budeme spolu dál pokračovat. Rád bych si ijako dárek k desátému výročí mé sólové kariéry nadělil nový repertoár a možná i vlastní kapelu na podzimní tour. To ale bude také záviset na tom, jak se lidem bude Muž z planety Hollywood líbit,“ podotkl zpěvák a muzikálový herec, kterého diváci mohou vidět v dílech, jako jsou: Dracula, Kleopatra, Angelika, Antoinetta nebo Mýdlový princ…

A o čem vlastně příběh písně Muž z planety Hollywood je? „Je to takové malé rýpnutí do našich drahých poloviček, co v časopisech a televizi obdivují Hollywoodské idoly. Namísto Los Angeles jsme ovšem pro natáčení klipu vybrali moje oblíbená místa v Praze. Nachodili jsme možná desítky kilometrů, ale díky tomu vznikla spousta krásných spontánních momentů, které v klipu, který se točil před pár týdny, určitě uvidíte,“ říká Vágner.

Prvními diváky a posluchači nového singlu a klipu byli lidé z Josefova fan klubu, pro který v neděli uspořádal další z řady setkání. „Prošli jsme si místa, kde jsme klip točili a skončili jsme pak piknikem v trávě. Myslím, že se akce povedla a jsem rád i za první reakce na písničku a klip,” dodal s úsměvem Josef Vágner.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama