reklama

Kabelka jako šperk

reklama

Pro mnoho žen není kabelka jen praktickým doplňkem, ale také šperkem, způsobem vyjádření a koníčkem. Jednou z takových žen je i herečka Dana Morávková, která svou vášeň posunula na novou úroveň díky spolupráci s českou značkou kabelek Elega. Již třetím rokem Dana tvoří pod křídly této tradiční společnosti svou kolekci Elega by Dana M., jejíž popularita raketově roste.

Po svěží jarní kolekci, která se vyznačovala jemnými pastelovými tóny, přichází do prodeje dvě nové řady kabelek, které jsou inspirované divadlem a zlatou érou filmu. „Navrhnout kolekci kabelek do společnosti byl můj velký sen. Opravdu dlouho jsem pracovala na tom, aby právě tyto kabelky byly nejen krásným doplňkem, ale i šperkem,“ popisuje Dana myšlenku své tvorby.

Peloso je název první kolekce a v italštině její jméno znamená chlupatá kůže. Chlupatou kůží je zdoben přední díl všech kabelek, spolu s kovovým logem ELEGA by Dana M. Vzniká tak nová, neokoukaná kolekce plná praktických i elegantních kabelek. V kolekci jsou jak crossbody psaníčka, tak i velké kabelky na rameno. Kabelky jsou vyrobeny ve třech barevných variantách: Korálově červená se zlatým kováním, šedá se stříbrným kováním a nesmrtelná černá varianta se stříbrným nebo zlatým kováním.

Druhá letošní kolekce vznikla ve spolupráci s českou sklářskou firmou Preciosa Components a nese jméno Nocturne. Na první pohled tyto kabelky zaujmou luxusními, ručně vyráběnými ozdobnými brožemi, které jsou umístěné na předním díle kabelek. Elegantní psaníčka pozvednou každý outfit, ať už půjdete do divadla, na premiéru či jinou společenskou událost, na druhé straně v kolekci také naleznete praktické a přesto luxusní velké kabelky pro všechny dámské nezbytnosti i dokumenty. V této kolekci jsou zastoupeny čtyři barevné varianty: Korálově červená, modrá, černá a starorůžová.

„Červená je rozhodně nejvíce trendy barvou letošního podzimu a zimy. Tato barva dobíjí a dokáže člověka podvědomě nabudit. Dalšími barvami, které jsou v kurzu jsou jemně růžová, vínová, zelená, černá a tmavomodrá. S žádnou z těchto dvou kolekcí rozhodně nešlápnete vedle, hodnotí novinky stylistka Petra Šestáková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama