reklama

Nová designová kolekce gorenje Ora Ïto: Jednoduše krásná kuchyně

reklama

Spotřebiče z nové kolekce kuchyňských spotřebičů gorenje, navržené slavným francouzským designérem Ora Ïto, jsou elegantní, intuitivní a spojují to nejlepší, co současné technologie dokáží. Volně stojící kombinované chladničky, mikrovlnné trouby, vestavné multifunkční trouby, varné desky, odsavače par a myčky nádobí jsou dostupné v černé nebo bílé barvě.

Kombinovaná chladnička gorenje NRK612ORAW vám do kuchyně kromě neotřelého designu přinese i ventilační systém MultiFlow 360°, který rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduch přes 14 ventilačních otvorů, čímž vytváří ideální prostředí pro čerstvé potraviny. Vestavná mikrovlnná trouba s grilem gorenje BM235ORAB díky množství přednastavených programů zvládne ještě jednodušší přípravu pokrmů.

Vestavná kompaktní parní trouba gorenje BCS547ORAW s charakteristickým zaobleným HomeMade tvarem, který je inspirovaný tradičními pecemi na dřevo, se postará o dokonalý výsledek pečení. Nová kolekce gorenje Ora Ïto zmůže i extra velké hrnce. Jedním dotykem spojíte dvě samostatné varné zóny indukční desky gorenje IT635ORAB do jedné. Vaření ve velkých hrncích a pánvích nikdy nebylo snazší a efektivnější. O čerstvý vzduch v kuchyni se postará komínový odsavač par gorenje WHI943ORAW – detekuje úroveň nečistot a automaticky upravuje rychlost ventilátoru, případně ho úplně zastaví, když je vzduch čistý. Hromadu nádobí po dobrém jídle hravě zdolá plně integrovaná myčka nádobí gorenje GV60OEAB.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama