reklama

Kam se ztrácí vlasy? Systém Hairdreams Stop & Grow nabízí řešení, jak na hustou hřívu!

reklama

Vlasy jsou důležitou součástí nás samotných a mají nemalý význam v našem životě. Spolu se zvyšováním průměrného věku populace se zvyšuje počet žen i mužů, které trápí vypadávání vlasů. Nové výzkumy prokázaly, že každý druhý muž a každá čtvrtá žena se s nadměrným úbytkem vlasů potýkají. Hlavní příčinou tohoto jevu je zpravidla genetika, nicméně ovlivňují ho i faktory jako nemoc, stres, nezdravý životní styl a hormonální nerovnováha v těle.

Na trhu je dnes řada přípravků, které stimulují růst vlasů. Působí na vlasové kořínky a pomáhají nám ke krásným a zdravým vlasům, ovšem jen s malým účinkem, většinou do 3 %. Od roku 2015 je však možností využít jedinečný systém Hairdreams Stop&Grow obsahující účinnou látku PHT komplex, který dokáže zvýšit růst vlasů až o 23 % během tří měsíců. Má sedmkrát vyšší účinek, než předchozí používané léčivé látky, a vlasy díky němu navíc rostou o 10 % rychleji. Tento způsob léčby vyvinuli vědci, kteří jej úspěšně otestovali na Univerzitě v Lübecku.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ
Jelikož se pracuje s opravdu vysoce účinnými látkami, manipulace s nimi je svěřena pouze certifikovaným vlasovým odborníkům. Za krásnými vlasy si tedy můžete zajít do kadeřnického salonu. V Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě vám PHT komplex aplikují v Salonu YES VIP. Jak přesně proces probíhá, nám prozradila Veronika Malinská, vlasová specialistka a manažerka pražského Salonu YES VIP: „Na začátku všeho je analýza vlasové pokožky. Na jejím základě se aplikuje účinný detox, přípravek Hairdreams Stop&Grow a klientovi se vyhotoví podrobný léčebný plán. Ten obsahuje důležité pokyny pro optimální domácí péči, stejně jako plán pravidelných návštěv kadeřnického salonu, během kterých bude prováděna jak kontrola stavu, tak aplikace dalších účinných látek a detoxikace pokožky.“

BOOSTER EFEKT
Terapie vypadávání vlasů pomocí PHT komplexu se aplikuje ve dvou fázích. První, tzv. Effect fáze, zahrnuje aplikaci fytohormonů, což jsou hormony na rostlinné bázi, které blokují vypadávání vlasů a probudí spící vlasové kořínky, a tetra-G-kolagenu, který upevní vlasové kořínky a zabraňuje dalšímu vypadávání vlasů. Tyto látky jsou vysoce účinné. Blokují hormon DHT, stimulují dělení buněk a způsobují, že spící vlasové kořínky se opět probudí a zahájí růst nových zdravých vlasů. Druhá fáze aplikace se nazývá Booster fáze a při ní se do vlasové pokožky dostává taurin-booster, který aktivuje mikrocirkulaci látek a zesiluje jejich léčivý účinek.

A KOLIK TERAPIE STOJÍ?
Podle Veroniky Malinské se celkové náklady u klientů liší v závislosti na fázi vypadávání vlasů, stavu vlasové pokožky, síle vlasů a také na vybrané terapii. „Terapie je šitá na míru. Na základě našeho doporučení se můžete rozhodnout, které služby využijete a zda např. zvolíte naši okamžitou pomoc Hairdreams Volume+ či jiné. Profesionální konzultace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje,“ uvedla Veronika Malinská. Se záhájením léčby neotálejte a přijďte co nejdříve v časném stádiu, kdy se objeví první příznaky zvýšeného vypadávání vlasů. Platí pravidlo: „Čím dříve, tím lépe!“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama