reklama

DesignVille představuje nejnovější kolekci pro každodenní rituály Iittala X Issey Miyake

reklama

Dva mistři nadčasového designu z opačných konců světa se podělili o svou vizi harmonického domova. Konečný výsledek, kolekce Iittala X Issey Miyake ikony nadčasového designu Iittala a globální značky Issey Miyake známé inovativním přístupem k oblečení, které nepodléhá módnímu diktátu, je jedinečnou sbírkou vysoce kvalitní keramiky, skla a bytového textilu, jejíž velkou část nyní nabízí DesignVille, prémiový online obchod se skandinávským designem.

Tato kolekce sdílí hodnoty a designovou filozofii obou značek – tedy tradici a úctu k přírodě, funkčnost, řemeslné zpracování a využívání inovativních materiálů. Tvar porcelánových šálků připomíná kalíšky v té nejčistší formě, zatímco podšálky a talíře zaujmou svým netradičním pětiúhelníkovým tvarem v bílé, růžové a temně zelené barvě inspirované barvami jarních květin.

Textilní výrobky z této kolekce zastupuje v nabídce DesignVille.cz nápaditá skládaná taška s plisováním, jehož speciální techniku vyvinula značka Issey Miyake už na konci 80. let. Její tvar se mění v závislosti na váze vloženého obsahu, jeho hmotnosti by však neměla přesáhnout 5 kg. Taška je vyrobena ze speciální nepromokavé tkaniny, ucho je z pravé kůže. O její výjimečnosti svědčí i fakt, že jí do své nabídky zařadil i vlivný obchod newyorského Muzea moderního umění, kde se ihned stala bestsellerem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama