reklama

Grilovací sezóna pomalu začíná. Zkuste si ji letos ještě usnadnit!

reklama

Grilování je velkým trendem na celém světě. V Německu si pochutnávají na grilovaných klobáskách, Američané dávají přednost šťavnatým grilovaným steakům. Ve Středomoří je populární grilovaná zelenina, v Asii milují kuře s různými omáčkami, Australané zase nejčastěji grilují mořské plody. Ať už si vyberete světlé klobásky, T-bone steak, pražmu, kuře nebo chobotničky, pokud volíte čerstvé suroviny, úspěch je zaručen. Je ještě jedna věc, která vám při grilování pomůže.

Nádobí BBQ Passion od Villeroy & Boch bylo speciálně vyvinuto pro grilovací potřeby. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo nedočkavě čeká na první teplý den, tohle může být perfektní dárek. Steakové a rybí talíře různých velikostí mají speciální přihrádky pro omáčky nebo přílohy. Díky tomu se vám maso nebo hranolky nebudou máčet v dipu. Dezertní talíře mají speciální okraj, díky kterému vám neuteče šťáva nebo pomalu se roztékající zmrzlina z grilovaného ovoce. Tácy na servírování díky porcelánu fungují jako tepelný akumulátor, takže maso po odložení z grilu nezačne měnit svou strukturu. Tácy jsou ideální jak pro steaky, tak pro špízy. Na špízy mají tácy navíc speciální otvory. Všechny tácy a talíře se vám budou pohodlně podávat a přidržovat díky speciálním úchytům.

Stejně příjemně se vám bude pracovat s kolekcí Ultimate BBQ. Tam najdete mimo jiné grilovací misky s odnímatelnou rukojetí, díky které můžete pohodlně servírovat zapékané dobroty přímo z grilu. Na všechny vychytávky se podívejte web www.luxurytable.cz. Nebo se zastavte v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama