reklama

OSiS+ expert na kreativní styling

reklama

Stylový, hravý a trendy zároveň: jedinečný styling OSiS+ od Schwarzkopf Professional, nabízí produkty pro vytvoření dokonalých looků. OSiS+ nyní přichází s inovativním designem a složením, spolu s osmi novými produkty a jedinečnými konzistencemi, které musíte mít.

Portfolio produktů rozdělené podle stylu účesu, nabízí řešení pro každou příležitost. Ať už potřebujete vytvořit hladký účes, objem, vlny, lesklý či matný efekt, OSiS+ Vám vždy pomůže vytvořit účes a dodat mu Váš osobitý styl.

NOVÝ OSiS+ je vytvořen tak, aby pomohl vytvořit nové kreativní trendy účesy. Při správném používání, umožní i laikovy kadeřnického řemesla, otevřít okno vlastní kreativity. Stylingové přípravky se používají na předem umyté vlasy ošetřené správným kondicionérem.

Velice důležitý je výběr produktů, protože nová řada OSiS+ nabízí špičkové výrobky, které zaujmou designem, ale hlavně tím co umí! Váš kadeřník je tím pravým člověkem, který pomůže s výběrem produktů. Zná Vaše vlasy a ví, co potřebují. Zná Vaše možnosti při úpravě účesu, a dokáže poradit několik jednoduchých triků, které Vám usnadní úpravu vlasů.

Při používání stylingových přípravků platí, že méně je někdy více! Vždy pečlivě přečtěte postup aplikace a množství přípravku, které na vlasy dáváte! Jistě platí, že na krátké vlasy je ho potřeba méně, než na dlouhé. Nebo jestli daný přípravek aplikujeme do špiček, nebo ke kořínkům vlasů, na vlhké, či na suché vlasy atd…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama