reklama

Nová kolekce Pietro Brunelli oslavuje krásu nastávajících maminek

reklama

Italská značka Pietro Brunelli oslovuje všechny nastávající maminky i zákaznice, jež touží po pohodlné, přitom sofistikované a ženské módě. Její nová kolekce se nyní představuje také v Centru Chodov, v jediném butiku Pietro Brunelli u nás. Sortiment pro jaro a léto 2016 zahrnuje nadčasové kousky inspirované barvami slunné Itálie.

Jeho zářivá žlutá, námořnická modř a květinové motivy nabízejí dotek středomořské atmosféry, nechybí ale ani modely v odstínech šedé či bílé. Součástí filosofie Pietro Brunelli je zpracování oděvů na nejvyšší úrovni, stejně jako využití prvotřídních materiálů. Značka klade důraz i na promyšlené střihy vytvořené tak, aby především v teplých letních dnech přispěly k maximálnímu komfortu.

Novou kolekci Pietro Brunelli ve stylu italského venkova plného barev mají exkluzivně k dispozici i české zákaznice díky jedinému tuzemskému butiku značky u nás v pražském Centru Chodov. Prodejna zahrnuje bohatou nabídku elegantních a stylových kousků určených nastávajícím maminkám, stejně jako všem milovnicím pohodlného a rafinovaného oblečení pro každou příležitost. Letošní jarní a letní modely jsou nadčasové, originální i sexy. Ženy, které si potrpí na zářivé odstíny, osloví slunečná žlutá, hluboká námořnická modř nebo pestrobarevná paleta květovaných vzorů.

Vyznavačkám tlumenějších barev je určen stylový sortiment oděvů v tónech bílé nebo šedé perfektně splňující atributy pracovní elegance. Převládají příjemné, vzdušné materiály jako bavlna či viskóza. Pietro Brunelli si zakládá na špičkovém zpracování a komfortních střizích. Proto do své aktuální kolekce značka zahrnula trendové, přitom dokonale padnoucí volné kalhoty palazzo či culottes. Nechybí ani oblíbené džíny, jež díky svému střihu netlačí a jemně formují postavu. „Pietro Brunelli nabízí bohatý sortiment vysoce kvalitní a originální módy. Jsme velmi rádi, že díky prodejně této značky můžeme skvěle uspokojit potřeby našich zákaznic se specifickými požadavky – ať už v jiném stavu, anebo ty, které hledají výjimečně pohodlné alternativy pro každodenní nošení,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Věřím, že se řada stávajících příznivkyň značky s uvedením její nové kolekce ještě rozroste.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama