reklama

Kamila Nývltová je v jednom kole

reklama

Kamila Nývltová se v poslední době nezastaví a výsledky jsou vidět. Zatímco v Egyptě natáčela nový videoklip a fotila kalendář, přesáhl klip k jejímu duetu s Olgou Lounovou půl milionu zhlédnutí na YouTube. Hned po návratu se vrhla mladá zpěvačka do další práce. Slyšet jste ji mohli například v oblíbené show Těžkej Pokondr na Frekvenci 1.

Kamila má plné ruce práce. Jen co vyvrcholil již 11. ročník pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ, jehož je patronkou, a pomáhá tak mladým talentovaným zpěvákům získat šanci na rozjezd pěvecké kariéry, pustila se opět do práce na své vlastní. V dubnu představila nový videoklip k duetu s Olgou Lounovou „Kilo sem, kilo tam“. Píseň pochází z Kamilina alba duetů „Moje lásky“, text a hudbu napsala Olga Lounová. Na YouTube již má klip více než 550 tisíc zhlédnutí a velmi pozitivní odezvy. Kamila ho představila mimo jiné v TV Óčko, píseň můžete slyšet na Frekvenci 1 a již brzy zazní například také na Rádiu Relax.

V květnu se Kamila pustila do natáčení dalšího videoklipu, tentokrát k písni „Příběh“. Složil ji pro ni rocker Pepa Vojtek a text napsala Patricie, autorka hitu „Boky jako skříň“. Natáčení spojila Kamila s focením snímků pro připravovaný kalendář, takže její pobyt v egyptském městě Marsá Alam se skutečně nedá nazvat dovolenou. Klip bude pokřtěn 22. června v pražském muzeu voskových figurín Grévin.

Do toho Kamila ještě stíhá vystupovat. V nejbližší době ji můžete vidět třeba v plzeňské HM Aréně v rámci Kleopatra TOUR nebo na libereckém Tulifestu. „Je toho v poslední době opravdu hodně, ale já to mám takhle ráda. Nedovedu si představit, že bych jen tak seděla s rukama v klíně. Teď se moc těším na křest videoklipu a jeho zveřejnění. Pěkně jsem se při natáčení zapotila, tak doufám, že se bude líbit!“ směje se Kamila.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama