reklama

Kámošky Černocká a Tomsová si vyšly do kina

reklama

Očekávaný snímek s názvem Ghost in the Shell, v hlavní roli s kráskou Scarlett Johansson, se dočkal své slavnostní premiéry v Praze. V kině IMAX, zaplněném do posledního místa, jste mohli vidět i řadu známých osobností. Toto akční sci-fi navštívila i herečka a zpěvačka Petra Černocká s její dlouholetou kamarádkou, legendární hlasatelkou, Marií Tomsovou. Mezi dalšími hosty nechyběl ani kreslíř komiksů Jonáš Ledecký, herečka Bára Mottlová, zpěvák Kryštof Michal, spisovatelka a zpěvačka Natálie Kocábová, Česká Miss Andrea Bezděková, nebo závodní jezdec Jan Charouz.

Kultovní japonské anime Ghost in the Shell se stalo základním inspiračním pilířem pro legendární trilogii Matrix. Teď přišel čas, aby tahle kyberpunková perla sama zazářila na filmovém plátně. Využila k tomu režiséra Ruperta Sanderse a hlavně Scarlett Johansson, jednu z nejlepších hereček své generace, která navíc v Lucy  a Avengers předvedla, jak dokážou být její hrdinky nebezpečné.

Na kyber svět ze vzdálené budoucnosti byla zvědavá i nestárnoucí herečka  a zpěvačka Petra Černocká. Společně se svoji dlouholetou kamarádkou Marií Tomsovou se vydaly vstříc novým technologiím, které kino IMAX nabízí a hravě zapadly mezi mnohem mladší návštěvníky premiéry. Kryštof Michal, stejně jako Natálie Kocábová, si užili premiérový večer se svými ratolestmi, které jim již brzy přerostou přes hlavu. Česká Miss Andrea Bezděková přišla v doprovodu neznámého muže, že by šlo o rande a nový přítel je na cestě? Necháme se překvapit. Film si přišel vychutnat i závodní jezdec Jan Charouz, který na slavnostní premiéru vyvedl svoji současnou přítelkyni.

Film Ghost in the Shell můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 30. března. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě  a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama