reklama

Soutěž Souboj nevěst jde do finále!

reklama

Finálový večer již šestého ročníku soutěže Souboj nevěst, už klepe na dveře. Brzy se dozvíme, které z finalistek se podaří splnit si svůj sen o kouzelné svatbě. Nenechte si ujít velkolepý večer, který se ponese v duchu Pohádka tisíce a jedné noci.“ Závěrečné klání budou bedlivě sledovat známé tváře.

Do poroty přijali pozvání herec Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou, stylista Kája Pavlíček, zpěvačka Linda Finková, moderátorka Aneta Christovová a chybět nebudou ani patronky soutěže Česká Miss 2008 Eliška Bučková a operní pěvkyně Tereza Mátlová. Slavnostní galavečer proběhne v pátek 7. dubna od 19 hodin v divadle Hybernia.

Velkolepá show, která umožní jedné z budoucích nevěst si splnit svůj sen o pohádkové svatbě, se blíží. Svatební šaty od návrhářky Anny Svobodové, květinová výzdoba, šperky a svatební cesta, to je jen střípek z toho, co budoucí vítězka soutěže Souboj nevěst získá. Finálovým večerem bude provázet moderátorka Tereza Tobiášová, kterou s touto soutěží pojí již několikaletá spolupráce.

Během soubojového klání se můžete těšit na pěvecký duet Terezy Mátlové s Jaroslavem Adamcem a indické vystoupení taneční školy Om Dance Academy, jež se věnuje bollywoodskému tanci. Která z nevěst ve volné disciplíně předvede vášnivý tanec, zpěv nebo bojové umění? To se dozvíte pouze na finálovém večeru. Podpořili jste již svojí favoritku zasláním sms zprávy? Stále máte možnost vše ovlivnit a nechat nasadit korunku právě té vám nejsympatičtější.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama