reklama

Kapela Jamaron je nahá!

reklama

Kapela Jamaron po dvou a půl letech působění na české hudební svéně vydává své debutové album, které nese název „Nahá“ stejně jako titulní sing desky, což frontman kapely Ondřej Dostál komentuje s úsměvem: „Název desky  má hned dva důvody… Jednak je titulní písní píseň „Nahá“ a jedna je moje sestřička a zároveň zpěvačka velice krásná a tudíž, vzniknul nápad, aby byla na přebalu nahá.“  Nicméně Jamaron nevsází na nepřehlédnutelnou vizáž jejich zpěvačky, ale především na kvalitní vlastní hudební tvorbu, kterou sami popisují jako multižánrovou, ačkoli prozatím převládá hlavně folk-rock.

Křest jejich alba se uskuteční již tento pátek 11.3. od 19:00 v Paláci Akropolis, kam si na pomoc přizvali hned několik hudebních hostů – Perutě (pop-rock)  v čele s Milanem Peroutkou, kterého můžete znát i jako moderátora pořadu Mixxxer na TV Óčko. Dále také kapelu Septolette za doprovodu dětské hvězdy Naty Hrychová, pro níž skladatel a textař kapely Ondřej Dostál napsal píseň „Až jednou budu velká“(přes 500 000 wievs na YT) i kapela Psí Kšíry, se kterou Jamaron vydává společný videoklip.

Moderace večera se ujme sehraná dvojice Ondřej Panocha a Vendula Hlásková, oba herci z divadla Radar, zatímco roli kmotrů desky sehraje krásná herečka Barbora Mottlová (TV Prima), zpěvačka Elis (Eliška Mrázová) a bubeník kapely Pipes and Pints Lukáš Vincour.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama