reklama

Miss Princess už je za dveřmi! Přineseme vám exkluzivní informace!

reklama

Soutěž, která je ve světě běžná, ale u nás zatím příliš velkou tradici nemá. To je Miss Princess, kterou v roce 2012 založila blogerka DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). Finále letošního ročníku se koná už tuto sobotu od 17. hodin v Cooltour Ostrava.

My budeme samozřejmě u toho! Aby také ne, stali jsme se totiž hrdým mediálním partnerem akce, která od samého začátku vzbuzuje řadu kontroverzí. Národ se rozdělil na dva tábory. Jedni tvrdí, že pořádat takovou soutěž je nehorázné a nechat malé holčičky hrát si na modelky, je nemorální a hnusné. Druzí oponují, že je krásné, když si dívenky zvednou sebevědomí, dokáží si, že mohou vystupovat před lidmi a že v žádném případě nejde o hraní na modelky. „Ti, kdo tohle tvrdí, soutěž nikdy neviděli. Nebudu se s nikým hádat. Prostě se přijďte podívat a pak si udělejte názor, to je jediný vzkaz, který bych chtěla pochybovačům poslat,“ tvrdí Myslivcová.

My se přikláníme ke druhé straně. Za prvé jde o to, že si malé krásky vyzkouší, jaké je to být na chvíli princeznou, ne modelkou. Navíc, cenu si odnese každá, takže není třeba se obávat, že by „poražené“ finalistky měly nějakou psychickou újmu. A hlavně, i pro ně je to jen zábava. Neprožívají to tak, jako dospělí. Sama organizátorka má jasno. „V soutěži se dětem nic zlého neděje. Holčičky dokonce nejsou ani zmalované, jak se někteří lidé mylně domnívají. Neděláme z nich dospělé. Jde jenom o jeden den, který si děvčata maximálně užiji. A pokud by do toho mé dítě v budoucnu chtělo, šli bychom do toho,“ potvrdila Myslivcová, která v posledních dnech řeší problém s mužem, který ji začal vypisovat podivné zprávy. Dokonce vyhrožoval, že ji zavře a bude držet doma pod zámkem. Dominika se k tomu nechce příliš vyjadřovat, vše už předala k šetření policii.

Pokud se chcete na vlastní oči podívat na malé princezny, máte šanci v sobotu od 17. hodin v Cooltour Ostrava (Černá louka). A jestli se na místo osobně nedostanete, nemusíte zoufat. Samozřejmě vám přineseme vše, co se stane, záznam pak můžete sledovat na stanici Sport 5. „Děkuji všem partnerům, bez nichž by se taková soutěž nemohla vůbec pořádat. Jsem straně moc ráda, že jsem pro holčičky dostala takovou spoustu úžasných cen. Ještě jednou moc děkuju,“ zářila česká Barbie, která má na svých profilech na sociálních sítích už více než 100 tisíc sledovatelů. Na její profily se můžete podívat ZDE nebo ZDE.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama