reklama

Karel Gott už je zpátky a v kondici! Osobně přišel položit svou hvězdu na chodník slávy

reklama

Pln síly a s úsměvem Karel Gott přišel odhalit hvězdu se svým jménem na chodníku slávy v Hudebním divadle Karlín. Zařadil se tak mezi legendy jakými byli v první řadě zakladatel divadla Eduard Tichý a další světová muzikálová esa.

„Jsem pyšný, že vás přišlo tolik, abyste byli svědky mé radosti, protože to je další životní milník v mé kariéře. Hvězda je od nepaměti velký symbol používaný při různých souvislostech a okolnostech, ať už to je šesticípá Davidova hvězda nebo Betlémská hvězda, která ukazuje cestu, nebo hvězdy před čínským divadlem v Hollywoodu, ke kterým jsem vždy vzhlížel vzhůru. Jsem tak pyšný, že se tady řadím mezi ně,“ radoval se Karel Gott.

Mistr také zavzpomínal na píseň Hvězdy chodníků, kterou zpíval před 35 lety. „Když jsem tuto píseň před pětatřiceti lety zpíval, netušil jsem, že jednou to bude částečně i o mně, že je to takový symbol cesty, která mě vedla k tomuto ocenění. Mockrát vám děkuji,“ prohlásil zpěvák. Při takové příležitosti nemohli chybět ani protagonisté muzikálu Čas růží, jenž je složen z Gottových písní. Autor muzikálu Sagvan Tofi poté společně s Karlem Gottem hvězdu odhalili.

„Jsem moc šťastná, protože je vůbec úspěch, že to vzniklo. Mít muzikál a písničky Karla Gotta s jeho svolením a ještě v takové formě, to je zázrak. Jsem moc spokojený a doufám, že to ještě dlouho budeme hrát,“ řekl Sagvan Tofi.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama