reklama

Toto je ta pravá reality show! Krásnými trojkami se chlubí křehká Nikol Gremplewská

reklama

Den splněnéhopřání zažila oslnivá blondýnka Nikol Gremplewská (25) na estetické klinice v Praze. Zatímco na obrazovkách TV Nova ještě Nikol bojuje o přežitína exotickém ostrově ve druhé sérii reality show Robinsonův ostrov, výhrou ve Valentinské soutěži Medico Beauty a Motiva implantáty si Nikol otevřela cestu knadupanémudekoltu a lákavým trojkám.

„Nechat si zvětšit prsa není rozhodně momentální nápad. Odmládí mám velmi malá prsa a podstoupit plastickou operaci bylo jediné východisko, jak se zbavit komplexů a zvýšit si sebevědomí,“ zdůvodnila trošku stydlivě svoje rozhodnutífitnesstrenérka Nikol a dodala,„hledala jsem informace na internetu, navštívila jsem různé kliniky, až mě zaujala soutěž Medico Beauty a Motiva implantáty. Přihlásila jsem se a ono to vyšlo!“

Paní primářka Věra Šatánková z Medico Beauty Clinic na pražském Chodově velmi důkladně konzultovala s Nikol její záměr a v závěru jí doporučila implantáty nové generace Motiva Ergonomix, které kopírují pohyb ženského těla, chovají se jako přirozená prsa a jejich nositelky se v nich cítí velice uvolněně a přirozeně. „Chápu přání Nikoly mít co největší prsa, je to velice lákavé. Ale musím brát zřetel na její velice drobnou postavu. Doporučila jsem jí a dohodly jsme se na implantátech Motiva Ergonomix střední velikost 340 až 360 mililitrů. Větší prsa by už Nikole neslušela,“ uvedla paní primářka Věra Šatánková.

Nikol Gremplewská se rozhodně operace neobávala, protože si uvědomila i kladné stránky této velké změny. „Obavu ze zákroku nemám, jsou tu všichni ke mně velice milí a vstřícní. Jen jsem trošku nervózní. Ale to budespíš hlady, protože před operací nemohu jíst. A také se už vidím, jak provětrám šatník. Nakoupím větší podprsenky, plavky…,“ smála se Nikol a těší se, jak na nová prsa zareaguje její přítel, kterým není nikdo jiný než Josef Kůrka, nejkrásnější chlap roku 2016 honosící se titulem Muž roku 2016.

„Já si myslím, že přítel bude šťastný. O mém přání mít větší prsa jsme mluvili, probrali jsme to ze všech stran a on mě v tom podporuje. Však si mne tady v Medico Beauty Clinic také po operaci vyzvedne,“ uvedla Nikol a dodala, že i okolí jí drží palce s přáním, ať je šťastná a spokojená sama se sebou.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama