reklama

Martina Pártlová: Na pohádky a horory mám slabost

reklama

Roli královny Kapesky ve stejnojmenném muzikálu si, jak tvrdí, užívala. Má ráda pohádkové příběhy a její druhou slabostí jsou prý horory. Tentokrát jí ovšem nečekal děs ani běs, ale premiéra volného pokračování úspěšného a oblíbeného muzikálu Kapka medu pro Verunku v Divadle Hybernia.

„Je to parádní role a písničky, které v tomhle muzikálu zpívám, jsou mou srdeční záležitostí. Hodně jsem se těšila na premiéru a reprízy, které budou následovat. Je to příběh, kde možná i trošku toho hororu je, ale hlavně nabízí hodně skvělých melodií a také dětem i kus poučení. Je to muzikál o něčem, a to se mi líbí,“ svěřila se královna Kapeska, neboli Martina Pártlová.

Záporáka se vším všudy si „vzal“ na starost Ernesto Čekan a zvládl ho výborně. „Baví mě, když si občas zahraji takovouhle roli. Je těžší hrát zloducha, než dobráčka, i když je samozřejmě lepší, mají-li vás diváci rádi, než aby se děsili. Tak snad příště na mě vyjde zase klaďas. A pokud ne, nebudu truchlit. Zlo bude potrestáno a tak to má být. A nejen v pohádce,“ zafilosofoval Ernesto Čekan, neboli král temných sil Kates.

„Pro děti moc příběhů divadla nenabízejí. Vzpomínám si, že jako kluk jsem vyhledával pohádková představení, momentálně v jednom hraji krále Jirku a jsem spokojen. Baví mě, když malí diváci v hledišti příběhy prožívají, proto jsem do tohohle muzikálu šel a vůbec ničeho nelituji. Naopak, bavím se stejně jako publikum a mám rád tohle publikum,“ nechal se slyšet David Gránský.

V premiérovém představení Královny Kapesky si kromě zmíněných se stejnou chutí zahrála i řada dalších známých herců a zpěváků, mj. Jiří Zonyga, Michaela Sejnová, Genny Ciatti, Miroslav Hrabě, Míša Nosková atd. atd.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama