reklama

Karlovy Vary v páru: Kdo měl nejúžasnější doprovod?

reklama

Filmový festival v Karlových Varech už je sice minulostí, to ale neznamená, že bychom se za ním nemohli ohlédnout. Nebudeme bilancovat v tom smyslu, abychom hledali největšího opilce či toho, kdo tam utratil nejvíce peněz. Nás zajímalo, kdo si vzal ten nejlepší doprovod. V anketě pod článkem se můžete samozřejmě vyjádřit i vy.

Pro většinu celebrit, které do Karlových Varů dorazí, to není o filmech. Ty je v podstatě vůbec nezajímají. Jde o to ukázat se, předvést, že patří do „smetánky“. Protože kdo na filmovém festivale chybí, jakoby nežil. Alespoň tak to vnímají naše známé tváře. Takže je jasné, že se potřebují předvést v tom nejlepším světle. Jenže ani nejhonosnější róba s nejkrásnějšími a nejdražšími šperky může být dokonalým trapasem, když vedle sebe máte člověka, který vám kazí image.

Podívejme se tedy nyní na pětadvacet párů, které se ucházejí i vaši přízeň. Která známá osobnost měla ten nejúžasnější doprovod? Vůbec nejde o „nejkrásnější“ nebo „nejvíce sexy“, Ale o to, aby to těm dvěma prostě sedlo, aby spolu ladili. Tak co, kdo podle vás vyhraje?

Foto: Herminapress

[yop_poll id=“10″]

[yop_poll id=“7″]

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama