reklama

Kateřina Brožová má vzor v sama sobě: Nikým jiným být nechci!

reklama

Tak nějak každý sní o tom, že by se chtěl převtělit do někoho jiného. Brožová ale takovým případem není. Stačí ji, že je herečkou, což jí umožňuje čas od času tak trochu žít jiný život.

KATEŘINA BROŽOVÁ (49) je ženou, ze které vždy tak nějak čišilo přirozené sebevědomí. Nebála se v herectví skoro ničeho, a proto podle svých slov nemá moc potřebovat snít o tom, že by byla někým jiným, než sama je. „Netoužím být nikým slavným. Být někým jiným mi umožňuje moje profese,“ řekla v rozhovoru pro Denik.cz.

V současné době ji můžeme vídat na obrazovkách TV Barrandov, kde hraje hlavní roli v seriálu Doktorka Kellerová. Strvárňuje zde psychiatričku Lýdii Kellerovou v oboru soudního znalství. Tento pořad je mezi českými diváky čím dále více oblíbený a dokonce se momentálně dotáčí jeho v pořadá 2. řada.

Kromě toho, že by Kateřina nechtěla být žádnou světovou celebritou, jak by dokonce nechtěla ani vrátit čas a třeba změnit nějaké rozhodnutí či věc. „Všechny moje zkušenosti byly důležité,“ zareagovala a dala tak jasně najevo, že si svými činy vždy byla je a bude jistá. Holt to už není žádná rozklepaná holčička, přesně ví, co chce. Někdy si dokonce v seriálu i střihne velmi nepříjemné okamžiky. V jednom z dílů dokonce bude unasena a držena v zajetí. I takové okamžiky patří do herectví a je jasné, že podobná práce není vždy jen příjemná. V každém případně svoji roli Brožová zvládá na jedničku.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama