reklama

Marek Ztracený: Nejsem žádný narcis

reklama

Náhody k sobě někdy zavedou dva naprosté protipóly. Nedávno se tak stalo při focení promo fotek pro přírodní vlasovou kosmetiku InSight, tvářemi značky se totiž stala modelka Romana Pavelková (33) a zpěvák Marek Ztracený (32), které kromě profese dělí i rozdílný pohled na rodinný život.

Známý zpěvák s poetickou duší, který je idolem žen všech věkových kategorií, se během focení svěřil, že není žádný narcis a k výrobkům InSight se dostal skrze svou partnerku. Hlavně během festivalových tour prý není příliš času ani na rodinu, natož na přehnanou péči o zevnějšek: „Někdy je to docela rock’n’roll. Ráno rychlá sprcha, účes a pak se děj vůle boží,“ směje se Marek.

I když je toto období pro celou zpěvákovu rodinu trochu náročnější, přítelkyně Marcela se synem jsou jeho největší fanoušci a jezdí jej podporovat na koncerty kdykoliv jen je to možné. „S malým jsem strávil celou zimu a jaro den co den. Věděl jsem, že ho v létě uvidím méně, tak jsem ho chtěl ‚přednabít‚. Lyžovali jsme, stavěli iglů, hráli na vojáky a stihli jsme i dvě dovolené u moře. Myslím, že je teď rád, že si ode mne odpočine. Každopádně se vídáme i tak pár dní v týdnu. Přítelkyně už je zvyklá. Rozmazluji jí těch pár měsíců co mám volno a zbytek řešíme operativně,“ svěřil se zpěvák.

Naopak rodinný krb pilně zahřívá modelka a podnikatelka Romana Pavelková, která se v kampani pro tutéž značku objevila těhotná a zaskočila tak své okolí. Že by jim něco uniklo? „Momentálně těhotná nejsem a ještě chvilku nebudu. Na fotkách propaguji to, že vlasová kosmetika InSight je přírodní a je vhodná i pro nastávající maminky. Dokonce i barvy na vlasy, což je skvělá zpráva, to mi potvrdí všechny těhotné ženy,“ vysvětluje modelka.

Romaně se však role těhotné rozhodně líbila a má v plánu si ji ještě zopakovat. „Druhé dítě plánujeme. Možná za rok, dva, protože momentálně jsem dost vytížená, ale s manželem Maxíčkovi sourozence určitě pořídíme. Já sama mám skvělý vztah s bráchou, takže chci i našemu synovi dopřát parťáka na zlobení rodičů.

S Romanou její kolega Marek pohled na rodinný život nesdílí. „Být otcem je skvělý pocit. Změnilo mi to život. Malý mi obrátil můj svět úplně naruby a učí mě každý den. Neumím si ale představit, že máme teď druhé dítě. Cítím se tak nějak úplně. Nikdo nikdy neví a přítelkyně je moje druhá půlka, takže to není jen na mně, ale říkali jsme si, že se budeme věnovat zase teď víc sobě, když syn trochu odrostl.

Na svatbu prý pohledný zpěvák nepomýšlí. „Nevěřím na svatby. Všechno je najednou tak nějak jisté a všímám si, že se pak lidi mění a leniví. Jsme šťastní, starám se o přítelkyni jak nejlíp umím. Líbí se mi, jak to není jisté, jak se musíme stále snažit. Snad nikoho vdaného či oženěného neurazím.

Foto: InSight Professional.cz

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama