reklama

Chystá se Veronika Farářová zpátky na televizní obrazovku?

reklama

Žhavou moderátorku Veroniku Farářovou si většina z nás pamatuje z pořadu Top Star na TV Prima, kterou za poněkud dramatických událostí opustila. Na začátku roku změnila image z provokativní blondýnky na tajemnou brunetu a nyní intenzivně pracuje na své postavě. Má snad Veronika namířeno zpět na televizní obrazovky?

Ohledně své práce je moderátorka trochu tajnůstkářská. „Teď aktuálně řeším spolupráci na několika projektech a ráda bych se co nejdříve na obrazovky vrátila. Moderování miluju a ten adrenalin mi už chybí. Jinak moderuji různé společenské akce,“ vyjádřila se. Jedno je ale jasné, Veronika na sobě pracuje opravdu tvrdě a dřina v posilovně není cizí. „Sportuji od svých čtyř let. Závodila jsem ve sportovní i moderní gymnastice a fitness aerobiku. Jsem lektorkou aerobiku a fitness trenérem. Od té doby, co jsem nastoupila do TV, šlo ale vše stranou. Roky plynuly a kila přibývala. Teď jde vše hůř, ale snažím se opět dostat do formy,“ vysvětluje.

Kromě posilování si moderátorka naordinovala také detox a vyvážený životní styl. „Jednou za čas si udělám tukožroutskou polévku, ale to spíš jako očistu, než dietu. Zaručený tip na hubnutí je podle mě porozumět svému tělu. Důležitý je ale také spánek, regenerace a samozřejmě psychika,“ podělila se o své tipy.

Veronika si však přeci jenom nechala se svou velkou proměnou pomoci od odbornice na krásu Aleny Jírů. „Teď jsem konečně zavítala pečovat o své tělo na Kliniku krásy Anděl. Až teď poprvé si nechám poradit, co a jak se dá vylepšit. Prsa zatím drží, zadek v pohodě, ale bříško už není, co bývalo, tak jsem vyzkoušela bezbolestnou liposukci,“ usmívá se brunetka.

Foto: Klinika krásy Anděl

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama