reklama

Tomáš Řepka píše svojí třetí knihu a prý to bude maximálně otevřená zpověď

reklama

Věčného rebela Řepku bude zpovídat novinářka Jana Cíglerová a podle domluvy obou se Tomáš nebude vyhýbat takřka žádné etapě svého bouřlivého života. Nebude v ní chybět zamyšlení nad bulvárními kauzami, kterými v současnosti prochází a k nimž se veřejně nevyjadřuje.

Těšit se prý můžeme na jakési ohlédnutí za jeho dvěma předchozími manželstvími a stranou nezůstane ani počátek a dosavadní průběh současného vztahu s Kateřinou Kristelovou. Bilancovat chce nad koncem své sportovní kariéry a odtajnit své budoucí pracovní plány a projekty. Podle jeho slov to bude pro mnohé kritiky velkým překvapením.

Servítky si prý nebude brát ani v pohledu na současné dění okolo Sparty a fotbalu jako takového. „Já budu patrně celý život bouřlivákem, jakým mě lidi a fanoušci znají, ale jakkoli to bude znít jako klišé, vždy se budu ozývat tam, kde budu cítit, že je to třeba, ač by to pro mě bylo jakkoli nevýhodné nebo nepohodlné a přesně tak to v té knize bude,“ prozradil Tomáš něco málo z toho, na co se čtenáři mohou těšit. Kniha se bude křtít v průběhu listopadu 2017, a prý nebude nouze o zajímavé kmotry a hvězdné hosty.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama