reklama

Když hvězdy pomáhají – benefiční muzikálový galavečer Horečka nedělní noci vynesl 150 000

reklama

Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Jan Kříž, Ivana Korolová, Lilian Sarah Fischerová, Jana Trojanová… Celkem 60 umělců v neděli 5. února rozezpívalo a roztančilo scénu Městského divadla v Mostě a nadchlo vyprodané hlediště.

Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka nedělní noci, které se konalo již podruhé, poputuje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů. Vybráno bylo úctyhodných 150 000 Kč, které budou využity pro projekty Nový start s Veronikou a Restart.

„Když jsem se rozhodovala, jestli udělat druhý ročník Horečky nedělní noci, trochu jsem se obávala. Pokračování mají vždycky velkou nevýhodu, že jsou srovnávána, že nenaplní očekávání…ale nic takového se naštěstí nestalo, a já jsem šťastná, že mohu s klidným svědomím říct, že se druhý ročník povedl možná i o něco lépe, než ten první. Dík patří všem umělcům a spoluorganizátorům, kteří se do toho pustili se mnou. A výtěžek 150.000 Kč pro Nadační fond Veroniky Kašákové je pak nejkrásnější tečkou za celý projektem,” řekla za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová.

Horečka nedělní noci v Městském divadle v Mostě diváky přivedla do víru jedné nedělní noci v opuštěném kabaretu, který má být zbourán. V magickém prostoru plném vzpomínek ožila dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím a také celá řada lidských osudů. Za nadšených ovací publika na jeviště vstoupili například Marylin Monroe, Freddie Mercury, Whitney Huston, Bonnie Tyler či Mahalia Jackson.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama