reklama

Luxusní přepravní box na golfový bag SKB Cases

reklama

Potřebujete spolehlivě ochránit vaše golfové vybavení na cestách? Zkuste tedy Audiopro na luxusní přepravní hardcase s kolečky na golfový bag SKB Cases.

Box pojme golfový bag s holemi o délce až 122cm. Splňuje nároky kladené normou ATA (Airline Transport Association) na leteckou přepravu. Představuje nejvyšší stupeň ochrany – v rámci testů prochází obal speciálními zátěžovými testy. Jde o nejpřísnější specifikaci pro přepravní kontainery. Neoprenové těsnění po obvodu boxu chrání obsah proti nepříznivým vlivům – vlhkosti a prachu, molitanová výplň ve vnitřní horní části boxu tlumí nárazy hlav golfových holí. Kolečka, madla i zámky jsou v případě poškození snadno vyměnitelné – poskytovány zdarma. Vnitřní rozměry: v / š / hl.: 122 x 36 x 28cm. Vnější rozměry: 130 x 40 x 30cm. Hmotnost: cca 7kg . Boxy tradiční kalifornské značky SKB Cases jsou vyráběny na základě pokročilých technologií, z ověřených certifikovaných materiálů a splňují nejpřísnější normy týkající se bezpečnosti přepravy po souši, vodě i ve vzduchu. Historie firmy sahá až do roku 1977, kdy byl v jedné malé kalifornské garáži ve městě Anaheim navržen a vyroben první SKB kufr. Od té doby si zejména pro vynikající užitné vlastnosti získávají stále více uživatelů po celém světě a pomáhají chránit cenný obsah v často riskantní přepravě. To, že si firma za svými výrobky opravdu stojí, dokládá poskytovaná celoživotní záruka u vybraných produktových řad.

Proti všemu

Box pojme golfový bag s holemi o délce až 122cm. Splňuje nároky kladené normou ATA (Airline Transport Association) na leteckou přepravu. Představuje nejvyšší stupeň ochrany – v rámci testů prochází obal speciálními zátěžovými testy. Jde o nejpřísnější specifikaci pro přepravní kontainery. Neoprenové těsnění po obvodu boxu chrání obsah proti nepříznivým vlivům – vlhkosti a prachu, molitanová výplň ve vnitřní horní části boxu tlumí nárazy hlav golfových holí. Kolečka, madla i zámky jsou v případě poškození snadno vyměnitelné – poskytovány zdarma. Vnitřní rozměry: v / š / hl.: 122 x 36 x 28cm. Vnější rozměry: 130 x 40 x 30cm. Hmotnost: cca 7kg. Boxy tradiční kalifornské značky SKB Cases jsou vyráběny na základě pokročilých technologií, z ověřených certifikovaných materiálů a splňují nejpřísnější normy týkající se bezpečnosti přepravy po souši, vodě i ve vzduchu. Historie firmy sahá až do roku 1977, kdy byl v jedné malé kalifornské garáži ve městě Anaheim navržen a vyroben první SKB kufr. Od té doby si zejména pro vynikající užitné vlastnosti získávají stále více uživatelů po celém světě a pomáhají chránit cenný obsah v často riskantní přepravě. To, že si firma za svými výrobky opravdu stojí, dokládá poskytovaná celoživotní záruka u vybraných produktových řad.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama