reklama

Klinerová promluvila! Proč se vydává za někoho, kým není? To je síla!

reklama

Když jsme před pár dny přišli s článkem o podivné postavičce české modelingové scény Miladě Klinerové, netušili jsme, jaký zájem to vzbudí (článek zde). Chtěli jsme samozřejmě také vyjádření osoby, o které celá kauza je. Miládka kličkovala jako postřelený zajíc. Nakonec se nám však přeci jen ozvala.

Zajímalo nás, proč o sobě tvrdí, že je vyhledávaná modelka a používá cizí fotky k vlastní propagaci. „Můžete mi říct, kde já chodila přehlídky v Miláně? Fotila jsem tam, nešlo ale o přehlídky,“ šokovala nás opět Klinerová tím, že se drží bohapustých lží jako moucha exkrementu. Snažila se nám namluvit, že klidně pošle důkazy o své činnosti v Mekce módy. Bohužel nic takového neposkytla. „Klidně kontaktujte fotografy z mého fcb profilu, se kterýma jsem fotila. Kde bych se asi naučila plynule italsky, když jsem italštinu na škole nikdy neměla?“ To je teda pádný argument! Neobstál by nejspíš ani před porotou složenou z dětí z mateřské školky. Je to stejné, jako kdybychom se zeptali teroristy, kde se naučil sestavit bombu, když žádnou „bombovědu“ na škole neměl. Rádoby modelka se nás pokoušela přesvědčit i o tom, že fotila titulní stranu pro Playboy. Dokonce si udělala vlastní fejkovou titulní stranu (máme k dispozici). „V roce 2007 jsem byla Miss Playboy beach a fotila jsem pro ně. Proč mě řešíte, to nemáte na práci nic lepšího?“ Protože nás to baví, Miládko. Navíc jsme doslova fascinování tím, jak si někdo dokáže vytvořit identitu a dokonce tomu pak sám věřit.

Stále jen lži!

Když jsme se jí zeptali, proč na svém facebookovém profilu používá fotky, na kterých není a tvrdí, že je to ona, byl hned oheň na střeše. „Jsou to lži a pomluvy! Na žádných titulních stranách jsem nebyla, nikde to nezmiňuju!“ Pokud tím „nikde“ myslí svůj profil a asi devadesát osm serverů, tak má pravdu. A jak je to s jejími reálnými fotkami, které se liší od fejkových a upravovaných jako noc a den? „Jsou sedm let staré, měla jsem pár kilo navíc. A co? I kdybych měla 300 kilo, je to moje věc!“ To asi je, kdyby ovšem nelhala všem kolem sebe a vlastně i sama sobě, nevypisovala fotografům, jak jsou nemožní, nepomlouvala opravdové modelky a neházela špínu na kohokoli, kdo o ní řekne, že je podvodnice. „Od různých magazínů jsem dostala zaplaceno za to, že jsem tam byla,“ snažila se nás stále přesvědčovat o svojí pravdě. Nenašli jsme žádný časopis, který by ji za práci zaplatil. Snad kromě Blesku v roce 2008 a fotograf Matušinský je jedním z těch, kteří na její podvodné praktiky dojeli. Ozvalo se nám ale několik lidí, kteří dělají v porno branži. Takže abychom Miladě nekřivdili, tam nejspíš opravdu byla a asi od nich také dostala zaplaceno.

Poslední kapka!

Chtěli jsme také vědět, jak je to s jejími prohlášeními, že fotila pro Maxim a dokonce byla jednou z jejích tváří. „Někdo se k nim přihlásil s mýma fotkama, já o tom vůbec nevěděla. Děkuji, že jste mi to řekli, budu to řešit s adminy.“ To byla poslední věta, kterou jsme z ní dostali. Další komunikaci utnula. Nakonec, stejně by to už nemělo cenu. Slečně Klinerové se musí nechat jedna věc. Má úžasnou schopnost udělat ze sebe někoho, kým není. Bohužel problém je v tom, že už jí nikdo nevěří ani pozdrav, natož to, že by pro někoho fotila nebo chodila přehlídky v Miláně. Smutný příběh.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama