reklama

Zrcadlo, zrcadlo, kdo z našich celebrit je nejkrásnější?

reklama

V Obchodním Centru Chodov se nedaleko parfumerie Douglas konalo opravdové artistické představení. Ve finálovém kole soutěže make-up artistů “Douglas make-up star“ se proti sobě utkalo 6 profesionálních vizážistů, z nichž každý se snažil vybojovat titul “nejlepší vizážista Douglasu“ právě pro sebe. První místo mohl obsadit jen ten, který nejlépe nalíčil svou modelku. Významnou událost moderoval stylista Filip Vaněk, který byl současně členem poroty, hlavní cenu předala ambasadorka projektu Sandra Nováková.

Svůj um poté předvedli vizážisté i na přítomných VIP osobnostech, které si nechtěly nechat ujít příležitost nechat se hýčkat luxusní kosmetikou, stejně jako Natalie Portman, která je celosvětovou tváří kosmetiky Dior. Po finálovém kole tedy usedly do křesel a nechaly šikovné ručky předních make-up artistů, aby i jim vytvořili na tvářích nezapomenutelný, dokonalý a svěží vzhled. Danielu Písařovicovou denně vídáme v televizním zpravodajství, kde má vždy perfektní make-up, ale pro výraznější líčení zde není moc prostor. Proto se jeden z make-up artistů rozhodl nalíčit ji tak, jako by šla na společenský večírek a výsledek můžete vidět sami. „Jsou dvojí stylisté – ti, co si myslí, že líčit umí a ti, co umí líčit doopravdy. A já měla to štěstí, že o mě – nad rámec mého denního chleba – jeden opravdový profesionál pečoval,“ řekla krásná a inteligentní Daniela, na jejíž křeslo už se těšila herečka Jitka Ježková, která šla na řadu hned po ní.

Každé líčení je jiné

Do rukou zkušeného make-up artisty se svěřila i Monika Marešová s Denisou Domanskou. Obě mají kvalitní dlouhé vlasy, obě mají podobnou barvu pleti. Jejich finální líčení však stejné nebylo. Při vytváření finálního vzhledu je totiž třeba brát ohled nejen na fyzický vzhled člověka, ale také na jeho osobnost, jelikož ne každý se ve všem cítí dobře. „Jsem zvyklá spíš na méně výraznou rtěnku, která rty vyplní a dodá jim vlhký dojem a celkově na přirozenější styl líčení,“ prozradila Monika. To Denisa Domanská má opačný názor: „Často chodím módní přehlídky a tam mě vždy nalíčí tak, aby to ladilo k zbytku outfitu, který je často velmi extravagantní. Proto jsem na výraznější barvy zvyklá a nedělají mi problém,“ řekla s dokonalým úsměvem Denisa.  Na tuto akci nezapomene ani nikdo, kdo ten den navštívil obchodní centrum. Všude se totiž rozléhala vůně parfému Miss Dior, který jen pozdvihoval dokonalost líčení a extrémní ženskost přítomných dam.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama