reklama

Klinika GynCentrum otevřela nové dermatologické oddělení. Povede ho MUDr. Petra Samková

reklama

Klinika GynCentrum rozšířila nabízené výkony pro pacientky. Otevřela zbrusu nové oddělení, které se zaměřuje na korektivní a estetickou dermatologii. Lékaři budou využívat nejmodernější metody a přístroje, jako je například laser FOTONA SP Dynamis. Novou dermatologii povede MUDr. Petra Samková.

Estetická dermatologie je mezi ženami stále více oblíbenou a vyhledávanou. Zákroky jsou vykonávány za pomoci laseru a vedou k omlazení pleti a odstranění vrásek. Dále si mohou pacientky nechat odstranit žilky, akné, pigmentové léze, plísně na nehtech nebo bradavice.

„Obzvlášť zajímavá je laserová lipolýza. Jedná se o neinvazivní metodu modelování těla, jejíž výsledek je znatelný ihned. Laser FOTONA SP Dynamis dokáže řešit i inkontinenci a omlazení intimních partií u žen, což je poslední dobou velmi žádaná služba“, prozradila dermatoložka MUDr. Petra Samková.

Další velmi žádanou oblastí je korektivní dermatologie. Ta se zaměřuje na vypnutí pleti a vyhlazení vrásek, především použitím výplní a botulotoxinu. Mezi zákroky korektivní dermatologie se také řadí plazmaterapie. Při ní dochází k omlazení pleti díky krevní plazmě. Pacientce je nejprve odebrána krev, v centrifuze dojde k oddělení krevní plazmy od zbytku krve. Takto je pak vpichována do obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Zákrok je prováděn v lokální anestezii. Plazma obsahuje velké množství proteinů, krevních destiček a umí aktivovat kolagenní vlákna, díky tomu dodá pleti potřebnou pružnost.

Pražské GynCentrum slaví v letošním roce své 25. výročí existence v Česku. Kromě standardních gynekologických služeb nabízí svým pacientkám výkony v oblasti plastické a estetické chirurgie, plastické gynekologie, preventivních vyšetření prsu aj. Lékařka Petra Samková se pohybuje v oboru dermatologie přes 20 let. Působila jako specialistka na korektivní dermatologii na předních českých klinikách, každoročně se účastní celosvětového kongresu estetické chirurgie a korektivní dermatologie (IMCAS) v Paříži. Další informace naleznete na www.gyncentrum.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama