reklama

Nevyhazujte oblečení! Nechte si ho opravit od profíků

reklama

Dnešní doba je rychlá, všechno se děje tak nějak v daleko větším kvapíku, než bylo zvykem ještě před pár lety. Možná i proto často zapomínáme na řemesla, která byla ještě pro naše rodiče neodmyslitelnou součástí životů. A je to škoda, protože se dá, mimo jiné, hodně ušetřit.

Známe to asi všichni. Koupíme si kalhoty a po pár týdnech nošení zjistíme, že by knoflík mohl být malinko jinak, nebo že by třeba potřebovaly „zabrat“. Anebo máme oblíbenou košily, kde však upadly knoflíky nebo jsme sundali pár kilo, takže na nás tak trochu plandá. Řešení jsou dvě. Buď toto oblečení odložit a pořídit si jiného, nebo zajít k profesionálům, kteří se o to postarají. Krejčovství jsou už dnes možná pro mnohé velkou neznámou, takže je čas to napravit.

Například v krejčovství Burchin se o vás postarají od A do Z. Doslova! Potřebujete opravit bundu na zimu, kalhoty nebo košili? Žádný problém. Pokud vám něco nesedí, mrkněte se na www.burchin.cz určitě se domluvíte. Nemusíte se stydět ani ve chvíli, kdy máte oděv poškozený například od molů, případně nějak ošoupaný. I s tímto si zde poradí. A pokud si chcete nechat ušít na míru oblek, svatební šaty nebo cokoli jiného, krejčovství Burchin je i v těchto případech správnou volbou. Vše máte hotové za sedm až deset dní, pro ušití vám stačí předložit fotografii během konzultace. Zkrátka, mrkněte se na www.burchin.cz, určitě budete spokojeni.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama