reklama

Kolik kabelek máš, tolikrát jsi ženou… vstupte do světa O bag!

reklama

Bella signora! Pokud zaslechnete v Itálii tento kompliment, znamená to, že máte skutečně šmrnc. Italové jsou velkými módními znalci a ve světě módy mají výrazné slovo. Italským modelům nikdy nechybí elegance, lehkost a styl. Už jste ale slyšeli o italské kabelce snů? Návrhář Emanuele Magenta uchvátil svět taškou, kterou si můžete ze stovek možností poskládat přesně podle svého přání. 

Dvacetdva zářivých barevných odstínů, různá držadla, doplňky, vnitřní vybavení – to vše tvoří zábavnou skládačku, kterou si sestavíte tak, jak právě chcete. Slaďte si kabelku k botám nebo oblečení. Měňte ji podle příležitostí nebo stylu vašich šatů. Kabelky O bag můžou být pokaždé jiné.  Chceš nákupní tašku? Použij dlouhé držadlo z měkkého provazu. Večer na skleničku? Vyměň ho za elegantní kožený. Na výběr máš ze 32ti různých držadel – vol materiál, délku, barvu i styl.  Střídej barvy vnitřních tašek, hraj si, vybírej z velkého množství světlých, pastelových i tmavých barev. Měj v zásobě kožešinky a módní lemy a proměň svou kabelku k nepoznání. Nechce se ti vymýšlet kombinace? Čekají na Tebe desítky hotových kabelek, stačí si vybrat.

Vysoké nároky na kvalitu

Mladší sestřička klasické O bag je O bag mini, kterou využijete, potřebujete-li právě menší kabelku. Je navržena jako elegantní, krásná ruční kabelka s mnoha možnostmi kombinací: na výběr je ze třinácti zářivých barev a opět můžete kombinovat s jedním ze 32 různých držadel (dle barvy, materiálu a velikosti). Překvapí vás, jak tělo O bag tělo dokonale drží tvar, přitom je ale měkké, ohebné a nezvykle lehké!  To jsou vlastnosti kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je tak odolný, že vaše kabelka zůstane po mnoho let stále jako nová. O bag je navržena a vyrobena v Itálii a uspokojí vysoké nároky na kvalitu – jak použitých materiálů, tak  i zpracování. Poslouží jako city bag, taška do práce, na nákup nebo ke kočárku i jako šmrncovní kabelka na večírek. Je prostorná a přehledná a jednoduše krásná. Její zářivé barvy jsou prostě nepřehlédnutelné.

Tělo O bag

Základní část kabelky je vyrobena  z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch se nejen snadno udržuje, ale je také voděodolný a hlavně dokonale potvrzuje heslo, že v jednoduchosti je krása. Na výběr je ze dvou základních velikostí – STANDARD a MINI a z dvaceti barevných variací. Kabelku tak bez problémů sladíte s botami, oblečením, doplňky,  nebo třeba barvou vašich vlasů.

Držadla

K dotvoření kabelky přesně podle přání zákaznice nabízí O bag možnost výběru z různých typů a délek držadel, která se dají snadno měnit jednoduchým našroubováním. Kabelky O bag tak mohou být uzpůsobeny buď k nošení na rameni, cross body nebo v ruce. V různých barevných variantách jsou na výběr držadla z provazu, koženky a kůže.

Doplňky

Kabelky O bag se dají vybavit vnitřní plátěnou taškou v několika variantách. Ty je pak možné například zapnout na zip – pro větší bezpečí uložených věcí. V nabídce jsou také efektní kožešinky – kabelky O bag můžou být v každém ročním období jiné!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama