reklama

Rezidence Vltava – realitní projekt roku představuje dva nové vzorové byty

reklama

Společnost KORTA Prague ze skupiny Horizon Holding dnes představila dva nové vzorové byty ve své úspěšné Rezidenci Vltava. Novostavba, která nabízí 105 luxusních bytů na nábřeží nad Vltavou nedaleko centra Prahy, získala v roce 2014 Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku. Renomovaní architekti se podíleli i na obou vzorových bytech.

Rezidence Vltava vzniká na Rohanském ostrově v Karlíně a její architektonický návrh vychází z konceptu švýcarského ateliéru EM2N. Z domu je nádherný výhled na řeku a do okolní zeleně, stavba však zaujme i dalšími prvky – například výtahem přímo do bytu, střešními terasami, zimními zahradami nebo okny téměř k podlaze. Příjemná je i nepřetržitá recepční služba „Tvoříme místo, kde najdete klid a zároveň budete na dosah centra hlavního města. V tom je výjimečnost celého projektu. Tuto možnost ocení především lidé, pro které je na prvním místě jejich soukromí a možnost relaxace. Jde o stavbu funkční, ale zároveň elegantní,“ přibližuje jedinečnost Rezidence Vltava generální ředitel developerské společnosti Horizon Holding  Yishay Furman.

Skvělá dostupnost

V novostavbě zájemci najdou byty všech rozměrů, a to od studií o velikosti 35 m2 po rozsáhlé apartmány dosahující až 300 m2. V současnosti je už 60 % jednotek prodaných a společnost KORTA Prague, developer Rezidence Vltava, se snaží novým vlastníkům pomoci s co nejoptimálnějším využitím jejich nemovitosti. Jako zatím poslední krok tímto směrem dnes představila dva jedinečné vzorové byty. Byt číslo 209 byl zhotoven v typicky severském stylu. „U každého bydlení je klíčovým kritériem kvality lokalita,“ říká Michal Kunc z architektonického studia Ateliér Kunc Architects, které byt navrhlo. „V případě Rezidence Vltava jde o spojení skvělé dostupnosti do centra, přírody, která stavbu obklopuje, i kvalit tradiční ‚městské‘ čtvrti. V konceptu bytu, který jsme připravili, se toto vše odráží. Jako ve všech našich rezidenčních projektech chceme, aby obyvatelé jasně cítili, že jejich bydlení představuje místo pro „skvělou dovolenou“.

Dokončení v létě

Kompletní interiér bytu číslo 509 pak zařídilo architektonické studio Creacter. „Návrhům a realizacím luxusních rezidenčních projektů se věnujeme dlouhodobě,“ uvádí architekt studia Michal Berešík. „Na základě úzké spolupráce s investorem Horizon Holding jsme v Rezidenci Vltava dostali skvělou příležitost navrhnout interiér třípokojového bytu v nadstandardním provedení. Vystoupením z výtahu do hlavního obývacího prostoru se dostáváme přímo do srdce bytu. Čistý interiér a rafinovaně řešené detaily harmonicky souzní s podmanivým výhledem na řeku a rozehrávají emoce. Zhmotnili jsme tak jedno z klíčových hesel projektu – Elegance nad řekou.“ Rezidence Vltava bude dokončena v létě 2015. Vysoký standard provedení je společným všem bytům stejně jako jedinečné místo – metro a tramvaj jsou pouze dva bloky od domu. Do centra Prahy je to deset minut pěšky a autem to trvá jen pár minut. V blízkých ulicích se nachází řada restaurací, škol, kaváren nebo obchodů. Některé služby budou umístěny přímo v budově rezidence. Rezidence Vltava je místo, kam se chcete vracet. Výhradním prodejcem bytů v Rezidenci Vltava je Karlín Group. Podrobnější informace najdete na www.rezidencevltava.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama