reklama

Komiksový trhák letošního jara Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti si užijete na maximum

reklama

Letošní jaro otřásá filmovým světem souboj dvou komiksových titánů ve snímku Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti. Že se jedná o opravdu výjimečný zážitek, naznačily již první recenze. Cinema City si tak pro všechny své návštěvníky připravilo specialitu, a to spoustu možností, jak si užít tento film na maximum! Divákům nabízí verzi 2D, 3D, 4DX a obrazově rozšířený formát v IMAX.

Celosvětově oblíbení komiksoví hrdinové se poprvé setkají na jednom stříbrném plátně! Jedná se o historický filmový zážitek, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek, a tak aby požitek z filmu byl co nejautentičtější, připravilo pro své diváky Cinema City jedinečnou nabídku. Film si můžete vychutnat v klasickém formátu 2D nebo 3D, a to jak v dabingu, tak s titulky ve všech multiplexech Cinema City po celé České republice. Pokud patříte mezi diváky, kteří si chtějí užít film s maximem doprovodných efektů, nenechte si ujít promítání v sále 4DX. Pocítíte tak na vlastní kůži sílu úderu Batmana nebo ucítíte pach spáleniště vytvořeného Supermanovým laserovým okem.

Ovšem naprostý top filmový zážitek na vás čeká, pokud Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti navštívíte v kině IMAX. Ocitnete se tak přímo po boku superhrdinů, protože největší plátno v České republice vám nedovolí podívat se jinam. Tento snímek je navíc speciálně natočen v super verzi pro kino IMAX, a to v 1.9:1 oproti normálním obrazu, který je ve verzi 2. 4:1. Divákovi tak nabídne o celých 26 % větší obraz, což už stojí za vidění.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama