reklama

Konec vráskám, krásná díky kolagenu!

reklama

Tvorba vrásek je závislá na genetických dispozicích každého z nás. Dříve se tvoří lidem se suchou pletí, postupem času se ale nevyhnou nikomu. Po dvacátém pátém roce života se začíná z těla pozvolna vytrácet kolagen, který pokožku vypíná a vyplňuje, a začínají se tvořit první vrásky. Většina kosmetických přípravků obsahuje pouze několik procent kolagenu, jehož vstřebatelnost je velmi omezená. Švýcarská společnost Fytofontana nabízí biotechnologickou emulzi FC Collagenceutical, která je svým složením revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a jejich redukci.

Přípravek FC Collagenceutical vyplňuje vrásky zevnitř, je to tak vlastně náhrada kolagenových a hyaluronových injekcí. Jedinečné složení je v kombinaci více peptidů, glykoproteinu z Antarktického oceánu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě. Důležitou předností je, že účinek přípravku lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. Pleť je hluboko hydratovaná, zpevněná a omlazená, dochází ke zpomalení procesu stárnutí pokožky.

Vrásky se vyhlazují a předchází se vzniku nových vrásek, zároveň je povzbuzena tvorba přirozeného kolagenu. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 826,- v balení 30ml. Staré známé rčení praví, že krása vychází zevnitř. Pravda, obecně je toto klasické rčení vnímáno jako přirozená krása vycházející z duše člověka, ale uvědomme si, že i to, jak se stravujeme a jaké máme životní návyky, se odráží nejen na duši člověka, ale také na jeho kráse. Dnes si můžeme pomoci nejen stravou, ale i nejrůznějšími doplňky stravy, a to jak v oblasti zdraví, tak i krásy.

Doplněk stravy FC Collagenceutical kapsle obsahují kolagen a kyselinu hyaluronovou, které jsou stavebními látkami pojivových tkání, zejména pokožky. Navíc obsahuje vitamin C, který příznivě působí na tvorbu kolagenu důležitého pro správné funkce tkání, pokožky, dásní, cév ale i kostí a zubů. Zinek a měď napomáhají k ochraně tkání před oxidačním působením. Díky těmto vlastnostem podporují mladistvý vzhled pokožky a měď navíc přispívá k její normální pigmentaci. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 359,- v balení 60 kapslí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama