reklama

Kopyta se s Borci borců rozešla smírně

reklama

V centru Chodov se děly věci. Proběhla tu „Na beton skvělá party“, v jejímž rámci předvedli své dovednosti, ale i vědomosti dva týmy. Partě s názvem Borci, borců, kterou tvořila Hanka Mašlíková a Karolina Humečková šéfoval Jakub Kohák a družstvo Kopyt ve složení Aneta Vígnerová, Iveta Vítová, vedla jako kapitánka Gabriela Kratochvílová.

V některých disciplínách si soutěžící sáhli na dno sil, a proto bylo třeba průběžně doplňovat kalorie. Po svém to vyřešila kapitánka Kopyt – Gábina Kratochvílová, která „uloupila“ plato muffinů. „Sil, s přeháněním i bez, opravdu ubývá, takže je třeba organizmus průběžně zásobovat, aby nezkolaboval, proto tato pestrá strava,“ vysvětlila s úsměvem misska a nakrmila sladkou dobrotou kolegyně.

Soutěžilo se mj. ve slalomu s bagrem, proběhla komentovaná módní přehlídka, stavba věže a samozřejmě kvízy. Bodový stav duelu se přeléval ze strany na stranu. Po dvou hodinách bojů skončil ale vcelku spravedlivou remízou a spokojeni byli všichni účastníci i diváci. Po skončení akce se dámy rozeběhly za zábavou i nákupy. Iveta Vítová neomylně zamířila mezi hračky. „Dárek dceři prostě musí být, ovšem není jednoduché vybrat něco, co ještě nemá. Pátrám, pátrám a snad něco najdu,“ informovala Iveta. A byla úspěšná. Ke kvantu nejrůznějších plyšáků přibude Anetce další, a to fungl nový obří krteček, nebo spíše pořádný krtek.

Hanka Mašlíková obchody ignorovala, ale zase popustila uzdu své hudební vášni. Jako bývalá virtuoska na zobcovou flétnu si nově vyzkoušela bubenický um s partou skvělých profíků, která si říká Groove Army. „Pokud se říká tomu, že jako holka jsem vyluzovala z flétny nějaké tóny virtuosita, pak potěš pánbůh. Kdepak, byla to více zábava, než cokoli jiného. Teď po letech jsem na chvíli přešla na tyhle bubny a paráda. Tahle parta dokáže rozdovádět každého, tak jsem si to musela zkusit,“ uvedla Hanka a na rozloučenou s chodovským centrem a Na beton skvělou párty se ujala paliček a cosi „zahrála“.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama