reklama

Kotková na Miss World díru do světa neudělala, přesto si soutěž užila

reklama

Česká Miss World 2016 NATÁLIE KOTKOVÁ (22)  má za sebou několik týdnů  příprav na finále Miss World. Česká reprezentantka se do užšího finálivého výběru nedostala, ale i tak  byla v průběhu příprav několikrát mezi těmi, kdo organizátory zaujal. Vítězkou Miss World 2016 se stala dívka Stephanie del Valle Díaz z Portorika.

Natálie přiznala, že účast na Miss World je pro ni vyvrcholením její kariéry. Před čtrnácti lety si poprvé vyzkoušela, jaké to je být modelkou, a nyní prožívá dny, které považuje za vrchol své mnohaleté snahy „Být součástí Miss World bylo něco úžasného, strašně moc jsem si to užívala a poznala mnoho skvělých lidí. Velkou radost mi udělalo i to, že mě na samotné finále přijeli podpořit Martin s Evou, protože bez jejich podpory bych tady nebyla,“ uvedla první dojmy po finále Kotková.

Na finálovém večeru, kterého se osobně zúčastnili i Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou, se představila v hedvábných květinových šatech z ateliéru Poner, na jejichž výrobu se spotřebovalo dvanáct metrů originálního hedvábí a vzhledem k náročnosti tvorby vznikaly šaty několik měsíců.

Přípravy na finálový večer, jak Natálie přiznala, byly hodně náročné. „S blížícím se finále byly přípravy čím dál náročnější. Stěhovaly jsme se do nového hotelu, přemísťovaly se lodí a choreografii nacvičovaly celé dny. Byly jsme skoro dvacet čtyři hodin vzhůru. Snažila jsem se si každý den užívat, ale netušila jsem, jak vyčerpávající program bude.“

V průběhu příprav se české reprezentantce dařilo a několikrát se v rámci jednotlivých aktivit dostala do užšího výběru. Natálie byla mezi postupujícími ve sportovních aktivitách (Sport Days) a dostala se i do výběru dívek, které byly pozvány na otevření nové budovy. „Moc mě potěšilo, když jsem pár dnů před finále byla mezi dvaceti vybranými dívkami a zástupkyněmi za Miss World a byla jsem pozvána na otevírání nové budovy, ve které po Miss World vystoupí zpěvák Bruno Mars.

Účelem Miss World je poukazovat na propojení krásy a charity (Beauty with a Purpose) a vedení účastnic k tomu, že činy říkají více než slova. „Je důležité být jedinečná, lidská, nápomocná a inspirativní,“ odváží si nosnou myšlenku z Miss World Kotková. Ta se těší na Vánoce se svými nejbližšími a v lednu ji čekají povinnosti spojené s výběrem nových královen krásy. V rámci castingů České Miss 2017 usedne do poroty a spolu s odborníky bude hledat novou Českou Miss.

Foto: MISS EVENTS a.s.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama