reklama

„Kouzelné léto“ v lázních aneb exkluzivní dovolená ve funkcionalistickém stylu

reklama

Moravské lázně Teplice nad Bečvou, které se pyšní nově opraveným funkcionalistickým domem Praha, připravily na léto speciální dovolenkový pobyt. Bydlet budete právě v tomto meziválečném architektonickém skvostu.

Najděte si v průběhu léta alespoň pár dní na pořádný osvěžující restart a nechte se rozmazlovat! Lázně Teplice nad Bečvou připravily svým návštěvníkům „Kouzelné léto“, pěti nebo sedmidenní dovolenkový pobyt se skutečnými wellness lahůdkami. V rámci pobytu se můžete těšit na relaxační koupel v přírodní uhličité minerální vodě se solí z Mrtvého moře, zážitek z vůní při celotělovém brusinkovém zábalu či masáži s madagaskarskými kameny, ale také na spoustu dalších léčebných a wellness procedur na každý den pobytu.

Svůj pobyt strávíte v nově rekonstruovaném a komfortně vybaveném lázeňském domě Praha, který poskytuje nádherný výhled do parku i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády. Praha, jedna z nejvýraznějších budov prvorepublikové lázeňské architektury, byla po náročné kompletní rekonstrukci znovu otevřena začátkem tohoto roku. Budova byla citlivě rekonstruována tak, aby zachoval všechny významné funkcionalistické prvky ve svém interiéru i exteriéru. Klienti, dávající přednost hotelovému ubytování ve vysokém standardu, najdou vše právě na tomto místě. Čekají tu na ně exkluzivně zařízené pokoje s lodžiemi a finská sauna přímo v domě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama