reklama

Fittipaldi se prohání v Hyundai i40! Nová kára mu svědčí

reklama

Tomu se říká trefa do černého! Vnuk dvojnásobného mistra světa formule 1 Emersona Fittipaldiho dostal nové auto. Jeden z největších talentů moto sportu Pietro Fittipaldi, který momentálně závodí za český tým Lotus v seriálu Formula V8 3,5, si mne spokojeně ruce. Aby také ne!

Pohodlí, bezpečnost, v určitých momentech i rychlost a samozřejmě také sexy tvary. To na autě ocení každý chlap a dokonce i kdejaká žena, natož pak profesionální pilot rychlých vozů. Během sezóny je pro něj nutností dostat se z jednoho závodu na druhý, takže potřebuje i kvalitu a spolehlivost. To vše mu teď nabízí Hyundai i40 kombi s automatickou převodovkou. S novou károu je maximálně spokojený. „Jsem vážně nadšený. Najezdím ročně tisíce kilometrů napříč Evropou a potřeboval jsem přesně takové auto. Vím, že značka Hyundai mě nikdy nenechá ve štychu,“ pochvaluje si mladý Brazilec.

Nový „parťák“ mu evidentně svědčí. V pátečním volném tréninku na další díl seriálu ve španělském Jerezu totiž dojel na prvním místě. Majitele stáje Lotus navíc může těšit i fakt, že hned za ním se umístil jeho stájový kolega René Binder. Rakouský jezdec se bude snažit navázat na parádní výsledky z předešlého podniku v Monze. Naopak Fittipaldi tam zdaleka nezajel podle představ i kvůli technickým problémům. „Těším se, že se zase dostanu na pódium. V Itálii to nevyšlo, o to větší mám motivaci.“ Samotné závody můžete sledovat živě na youtube.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama