reklama

Krasavci Hložek a Sobota se přihlásili do soutěže Muž rok. Doma to skoro nikdo nevěděl

reklama

Ne, to není vtip, který, jak by se mohlo zdát, je začátkem nějaké nové taškařice, či nového filmu obou zmíněných legend české zábavy. Je to absolutní skutečnost. K překvapení výběrové poroty se na prvním castingu již osmnáctého ročníku muže roku tato jmena opravdu objevila. A nejen to.

Jak se nakonec ukázalo, nešlo samozřejmě ani o zpěváka Standu Hložka, ani o herce Luďka Sobotu ale o jejich syny. Ke cti oběma mladým pánům budiž řečeno, že přiznání se ke slavným otcům proběhlo před castingovou porotou více než skromně a spíše zdráhavě. Inu nedivme se. Mnohým dcerám a mnohým synům slavných rodičů byla nesmyslně přisuzována „tlačenka“, která jim měla usnadnit vstup do života.

Láďa, osmadvacetiletý syn Luďka Soboty, pracuje jako tenisový trenér a že by mněl touhu jít v hereckých stopách svých rodičů prý nehrozí. „Ano, sem tam se stalo, že jsem se objevil v nějakých menších roličkách, ale doma mi hereckou práci rozmlouvali a až teď v současnosti si chci zkusit modeling,“ vysvětluje svou účast na castingu mladý Sobota.

To přes všechno odmítání, nakonec Matyáš Hložek přeci jenom před porotou zanotoval tátův slavný hit Holky z naší školky, ale že by se už jako dítě sápal po mikrofonu a chtěl být zpěvákem tak to prý ani náhodu. Jak ještě vyšlo najevo, Láďa se s Matyášem znají od dětství. Dokonce spolu chodili do jedné školy, ale o tom, že se setkají na castingu, předem domluveni nebyli. Pikantní na návštěvě castingu obou mladých mužů je také fakt, že slavným otcům vše zamlčeli. Maminky ovšem informovány byly.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama