reklama

Upíři Matuš a Vojtko řádili na Matějské pouti

reklama

Ještě krátce před odpoledním představením si někteří protagonisté muzikálu Ples upírů vyrazili trošku se vyřádit na Matějskou pouť. Prý trocha aktivního odpočinku nikdy neuškodí, a tak využili několika z řady atrakcí, které areál Výstaviště nabízel.

Skvěle se na autodromu bavily Míša Nosková, tedy muzikálová Magda, a Natálka Grossová, čili Sarah. První mistrně ovládala volant, druhá se osvědčila jako navigátorka. „Míša mě řídit moc nenechala, protože nemám řidičák, ale nebude trvat dlouho, pustím se do něj a pak bude ona přísedící,“ svěřila se Natálka. Když se nedostala k řízení v autíčku s chutí si užila ovládání poníka a jízdu na jeho hřbetě. Dost se jí zamlouval i netradiční kolotoč Break Dance.

„Ten ostatně oslovil i Noskovou. Neměla jsem problém. Když tancuji na jevišti tak provádím i řadu otáček, takže mi vůbec nevadilo, co se mnou tahle atrakce vyváděla. U mě prostě dobrý,“ uvedla Míša. Oba hlavní alternanti hlavní role muzikálu, upírská hrabata Von Krolock neboli Bohuš Matuš a Marian Vojtko, se zmíněné atrakci vyhnuli obloukem. První proto, že prý na podobných neposedných kolotočích by nemusel obsah jeho žaludku zůstat tam, kde má a druhý ze zdravotních důvodů, aby mu nenastydly hlasivky. A jak jen tiše procedil mezi zuby, opravdu jen malinko i z podobného důvodu jako kolega.

Oč víc bojkotovali kolotoč, o to víc řádili na autodromu a hlavně pak při jejich „parádní disciplíně“, střelbě na růže. „Nejsem žádný amatér. Na vojně jsem vyhrál střeleckou soutěž, takže střelnice je mým druhým domovem,“ s úsměvem vysvětlil Matuš, nabil flintu a kosil jeden květ za druhým.

Marian Vojtko na vojně nebyl, má modrou knížku, takže se vojenskými úspěchy chlubit nemůže. Ovšem… „Ovšem i přede mnou se papírové kytky musí třást. Mám totiž fintu, která nezklame. Využívám své výšky. Řádně se rozvalím do střelecké pozice, elasticky protáhnu tělo, takže se ústím pušky dostanu ke špejli s květem na pár centimetrů. A pak už je to sranda, kytky houfně padají. Je ovšem fakt, že obsluha střelnic mě ráda nemá,“ se smíchem prozradil fintu Marian, a když dostřílel, šel ještě svým milenkám koupit perníková srdce, nebo spíš srdíčka. „Proč jen dvě? Rozpouštím harém a zbyl mi už jen pár. Já sám sladké nemusím,“ vysvětlil zpěvák. O něco větší pochoutku si vybral Pavel Vítek. „Autodrom i kolotoč byly fajn, pušky a střílení nejsou mým hobby, ale sladkosti můžu. A čím větší, tím lepší,“ řekl Vítek, sbalil srdce a zmizel v davu.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama