reklama

Krasavec s FullView displejem, duálním foťákem a parádní cenovkou nejen pro mladé

reklama

Nejnovější přírůstek do rodiny chytrých telefonů Huawei, smartphone Huawei P smart, je elegantní kovový krasavec s FullView displejem, duálním foťákem s řadou zábavných foto funkcí, super rychlou čtečkou otisku prstů a našlápnutým výkonem, který vás neochudí o žádnou zábavu. To vše a mnohem více za parádních ani ne šest tisíc.

Prakticky bezrámečkový 5,65palcový FullView displej vám z hraní her nebo sledování youtube udělá zase o něco větší zážitek než doposud. Elegantní moderní design ve spojení s vychytaným 2,5D zaoblením povyšuje Huawei P smart na pozici luxusně vypadající smartphonu, který se výborně drží v ruce a za který se na veřejnosti nikdy nebudete stydět. Právě naopak. Na výběr máte elegantní černou, luxusní zlatou nebo originální modrou variantu.

Cool duální foťák, bokeh efekt, inteligentní zkrášlení i focení gestem

Jednou z hlavních předností Huawei P smart je duální foťák (13MPx + 2MPx), pro pořízování naprosto jedinečných fotek. Mezi funkcemi nechybí populární bokeh efekt (rozostření pozadí) jako do profi fotografa, portrétový selfie mód, funkce Smart Face Beauty pro inteligentní zkrášlení tváře nebo zajímavá možnost fotografovaní gestem.

Bokeh efekt s 16úrovňovým rozostřením v kombinaci s dlouhou uzávěrkou se hloubka fotografií přibližuje k 3D. Pro dokonalé selfies využijete přední 8Mpx foťák, který podporuje portrétový mód a pro ideální automatické nastavení dokáže rozpoznat, kdy se chystáte fotit tvář, a dokonce rozezná pohlaví.

Našlapaný výkon, paměť i baterie pro hraní her nebo online brouzdání

Díky odladěnému uživatelskému prostředí EMUI 8,0, osmijádrovému procesoru a 3GB operační paměti RAM si v pohodě zahrajete jakoukoliv mobilní hru, přičemž nové algoritmy navíc zamezí postupnému zpomalování smartphonu v průběhu užívání. A s vysokokapacitní 3000mAh baterií ještě posílenou inteligentním spořičem energie se navíc nemusíte bát, že vám jen tak dojde šťáva. Pro hry fotky a další soubory máte na disku 32 GB místa.

Super rychlá čtečka otisku prstů je úplnou samozřejmostí. Perfektní zabezpečení nicméně není její jediná funkce, můžete pomocí ní ovládat řadu dalších funkcí, jako je listování v galerii, pořizování fotek nebo vypnutí budíku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama