reklama

Hudba, která poslouchá na slovo

reklama

Představte si, že vás doma hudba poslouchá na slovo. Zpěvačky, zpěváci, kapely, DJs i orchestry, prostě všichni. Není to nic nereálného. S rozvojem chytré domácnosti totiž začínají přebírat roli v ovládání domácnosti hlasoví asistenti. Pak stačí říct a hudba hraje podle vašeho přání.

Nový zesilovač Origin Acoustics Valet lze jednoduše propojit s reproduktorem hlasového asistenta Amazon Echo Dot a společně pak vytvářejí interaktivní systém. Takto lze přehrávat jak hudbu, tak i hlas „asistentky Alexy“ přes reproduktory v místnosti, což znamená obrovské vylepšení zvukové kvality.

„Trend rozvoje chytré domácnosti spěje k centralizovanému ovládání celé domácnosti – od topení, osvětlení či žaluzií až po hudbu. K řízení těchto funkcí se vedle integrovaných dotykových zařízení stále více prosazují hlasoví asistenti,“ informuje Ondřej Žatečka z Audiopro.

Přímo přes Origin Acoustics Valet máte přístup k nejznámějším zvukovým knihovnám jako jsou Amazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn a další. Prostřednictvím systému lze samozřejmě přehrávat i hudbu z externích zdrojů.

Estetického splynutí Dotu s místností dosáhnete snadno díky patentovanému rychloupínacímu systému společnosti Origin, ke kterému nepotřebujete žádné nářadí. Dot je možné upevnit na strop za perforovanou reproduktorovou mřížku. Připojit lze až čtyři Doty. Vzhledem k tomu, že spolu dokáží vzájemně komunikovat, celý dům se stává jedním velkým interaktivním hřištěm.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama